Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye
Bir de e-okuldan ders programını attım kabul olur değil mi?[/QUOTE]

Evet istediğin yazılımı kullanabilirsin. Ben de ortaokula gidiyorum, e okuldan ders notlarını yolladım ve oldu. Hatta aynı karneyle 2 hesap yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben onu demiyorum. @Doom06 ortaokula verilen yazılımla üniversiteye verilen yazılım aynı demi onu diyorum.

Birde e-okuldan ders programını attım kabul olur demi?
Evet, aynı. Arada fark yok. Bir tek eğer o üniversitede anlaşmalı başka ek programlar varsa onlarda ekstradan o programlarda var. Ayrıca e-okul karnenle kabul olursun.

Peki normal Windows 8.1 ürünü ile kıyaslandığında gözle görülür ciddi derecede bir fark var mı?
Direk ham halini kurduğumuz için daha stabil çalışıyor. Tabi buda performans ek katkı sağlıyor.

Bu arada rastgele denk geldim, dikkatimi çekti arkadaşlar. Abonelikler 1 yıllık büyük ihtimalle. :)
Eki Görüntüle 8248

Eyvah, ben sınırsız sanmıştım. :( Ölene kadar kullanacaktım. :)

Keyler sınırsız beyler. Abonelik 1 yıllık. Onda da süre dolunca yeni bir tane açarız. :)

Peki bunlar neyin nesi? Diğer eski mesajımda belirttim ama siz yazmadınız. @SypeR

5.JPG
Evet, aynı. Arada fark yok. Bir tek eğer o üniversitede anlaşmalı başka ek programlar varsa onlarda ekstradan o programlarda var. Ayrıca e-okul karnenle kabul olursun.

Direk ham halini kurduğumuz için daha stabil çalışıyor. Tabi buda performans ek katkı sağlıyor.

Bu fotoğrafta ürüne göre değişiklik gösterir derken ne denmek istenuyor ?

@SpyeR Hocam ben burada ki Download Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation from Official Microsoft Download Center sürümü indiriyorum Lenovo Ideapad Z510 59 413191 Dizüstü Bilgisayar modelleri en ucuz kampanyalı fiyatlar ile Z510 serisi Lenovo Notebook Modelleri Pcdepo.com 'da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar bu bilgisayar için. Orada indirme sayfasında sizde incelerseniz

9600.17050.WINBLUE_REFRESH.140317-1640_X64FRE_EMBEDDEDINDUSTRY_TR-TR-IR3_CEI_X64FRE_TR-TR_DV9.ISO
3.5 GB

9600.17050.WINBLUE_REFRESH.140317-1640_X86FRE_EMBEDDEDINDUSTRY_TR-TR-IR3_CEI_X86FRE_TR-TR_DV9.ISO

Diye 2 adet indirme seçeneği var. Bende x64 olanı indirmeyi başladım sizce doğru mu? Birde ben flash bellek yani USB belleğe yükleyip kurulum yapacağım orada DV9 yazıyor sıkıntı olmaz değil mi?

Direkt iptal edin, 8 GB raminiz var. x86 ile sadece 4 GB'sini kullanabilirsiniz. x64 kurmanız gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı