Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işletim sistemini kullananlara bir sorum var. Bu videodaki soruna benzer sorun yaşadınız mı ? Aynı olmasına gerek yok, herhangi bir bozukluk olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

fsdfsdsdfsdf.png
fsdfsdf.png
E postaya gelen linke tıkladığım zaman böyle oluyor. Liseye gidiyorum ders programını yolladım ama olmadı. Başka deneyebileceğim bir şey varmıdır ?

Win 8.1 pro sürümünde verdikleri keyi aktif edebilir miyim? İlla industry pro mu olması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
''Windows Embedded 8.1 Industry Pro'' sürümü olması lazım.

Bende olmadı. Gittim en sonunda 8.1 satın aldım. :)

Beni kabul etmediler.

Ya ben bunu Windows CE 'ye benziyor sandıydım. Bende de DreamSpark var. Çok mutluyum :) :utanç:

Eki Görüntüle 12963 Eki Görüntüle 12964 E postaya gelen linke tıkladığım zaman böyle oluyor. Liseye gidiyorum ders programını yolladım ama olmadı. Başka deneyebileceğim bir şey varmıdır ?

Lise kimliğini ve ikna edici gerçek bir yazı gönder. Ben şöyle demiştim: "Babamın üniversitesinde de DreamSpark hizmeti mevcut. Ve ben de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorum fakat okulum listede değil." bunun yanında 7. sınıf kimliğimi de gönderdim. (8. sınıfa geçtim) Ama sakın bu yazıyı kullanma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yanlış mı anladım ? 180 günlük mü bedava ? Tamamen ücretsiz olmuyor mu ?

Arkadaşlar bana visual studio lazım ilk önce kayıt oluyorum delil olarak ders programını gönderiyorum. Peki inandırıcı bir yazı yazmamız gerekiyor. Bu yazıyı türkçe mi ingilizce mi yazıcağız?

Arkadaşlar, yanlış mı anladım ? 180 günlük mü bedava ? Tamamen ücretsiz olmuyor mu ?

Lisansınız sınırsız fakat DreamSpark servisi 1 yıllıktır.

Arkadaşlar bana visual studio lazım ilk önce kayıt oluyorum delil olarak ders programını gönderiyorum. Peki inandırıcı bir yazı yazmamız gerekiyor. Bu yazıyı türkçe mi ingilizce mi yazıcağız?

Ben başvurumu sayfa Türkçe'ye çevrilmeden önce yaptığımdan dolayı İngilizce yazmıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı