Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
uploadfromtaptalk1407927839586.jpg
Onaylandım mı ben şimdi ?
Flood için özür dilerim çünkü bir süre sonra düzenleme kapanıyor.

Son düzenleme:
Ben şu an 8. sınıfa geçeceğim, 7. sınıfın okul kimliği ile üye olup lisans + Windows 8.1 Embedded İndustry Pro İsomu indirdim . Önceden lisanslı olmayan sahte Win 8.1 Pro kullanıyordum ama şimdikine geçince bilgisayar havalara uçtu 2 GB RAM'le kronometre tuttum 5,2 sn'de açılıp 3 sn'de kapanıyor ve çok performanslı çalışıyor ama bir sorum var:

Bu lisansı kaç kurulumda kullanabiliyoruz yani aynı lisans ile farklı bilgisayarlara kurmak çünkü tekrar get key dediğim zaman aynı lisansı veriyor ve bu yüzden başka PC'lere yükleyince benimki sahte olur diye bişey yapmadım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Gönderdim bakalım. Size kaç günde döndüler?

2–3 gün.

Eki Görüntüle 15722 Onaylandım mı ben şimdi ?
Flood için özür dilerim çünkü bir süre sonra düzenleme kapanıyor.

Daha doğrulamamışsınız.

Ben Şuan 8. sınıfa geçiceğim 7. sınıfın okul kimliği ile üye olup lisans + Windows 8.1 Embedded İndustry Pro İsomu indirdim . Önceden Lisanslı olmayan sahte win 8.1 pro kullanıyodum ama şimdikine geçince bilgisayar havalara uçtu 2gb ramle kronometre tuttum 5,2 snde açılıp 3 snde kapanıyo ve çok performanslı çalışıyo ama bir sorum var . "" Bu lisansı kaç kurulumda kullanabiliyoruz yani anynı lisans ile farklı bilgisayarlara kurmak çünkü tekrar get key dediğim zaman aynı lisansı veriyor Ve buyüzden başka pc lere yükleyince benimki sahte olur diye bişey yapmadım "" Cevaplarınızı bekliyorumm

Lisansınız aynı anda sadece 1 PC içindir. Birden fazla bilgisayara maalesef yüklenemez.

Son düzenleme:
Beni niye kabul etmiyor. Bazı arkadaşlarla aynı tür belgeyi gönderdim olmuyor.

Arkadaşlar bu Recep abinin yüklediği windows dosyaları ile kurulumu yapsak sonra buradan aldığımız keyi girsek bi problem olurmu?

Beni niye kabul etmiyor. Bazı arkadaşlarla aynı tür belgeyi gönderdim olmuyor.

Sabırlı olun. Kabul edilirseniz (veya edilmezseniz) size bir e-posta gelecek.

Arkadaşlar bu Recep abinin yüklediği windows dosyaları ile kurulumu yapsak sonra buradan aldığımız keyi girsek bi problem olurmu?

Evet olur. Çünkü aldığınız kod bu versiyon için. Dreamspark üzerinden indirmeniz gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı