Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki linux laptopa nasıl indircem dreamsparktan bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Doğrulanmayı bekleyen arkadaşlar bu adresten Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation'ı indirip ve kurup, doğrulandıkları zaman da keyi girebilirler.

Peki linux laptopa nasıl indircem dreamsparktan bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Key'i alıp bir yere not ettikten sonra Download'a bas. Bir pencere açılacak (Pop–Up olarak). İki link gözükecek. İlkini indir ve kur. Sonra ikinci linktekini indir ve aç. Kurduğun program 2. Linkteki dosyanın açılması ve imajı indirmek için gerekli.

Sabırlı olun. Kabul edilirseniz (veya edilmezseniz) size bir e-posta gelecek.

Evet olur. Çünkü aldığınız kod bu versiyon için. Dreamspark üzerinden indirmeniz gerek.
Iki defa denedim ve ikisinde de onaylamayı tamamla diye mail geldi. Mailde ki linke tıklayınca başka yöntem deneyin gibi bir yazı çıkıyor.

Yok. Alanlar bile bug ile almıştır. Maalesef.

:D 7 Tane keyi bug ile aldım ama artık yemiyor. Get key e tıklayınca olmuyor yemiyor.

Yeni key isteyenler dili select language ye getirip get key yap. Çıkan pencereyi kapa. Sıra sıra ingilizce (sayfayı yenile , get key ), fransızca (sayfayı yenile , get key ) , türkçe (sayfayı yenile , get key ) filan diye bug yiyor. Ama her seferde ilk önce select language yap :D
Bol şans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane bana verir misin?

Bizde hiç şans yok ne bug ile alabildim nede belge göndererek. :D Bir tanede bana verir misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı