Windows etkinleştirme istemcisi nedir?

Vileblood

Decapat
Az önce bilgisayarı açtığımda görev yöneticisinde Windows etkinleştirme istemcisi diye bir şey gördüm ve 3-4 saniye durup gitti. Bu şey neden çıktı. Bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.

İşletim sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit.

Not: Windows'um orijinal değil. Gidip 5bin lira bayılıp almadım. Çoğumuzun yaptığı gibi bilgisayarcıya kurdurttum. KMSpico ile kurulduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna tamam. Peki crack ile OEM Key'in hiçbir farkı olmadığını nasıl çıkardınız? Kaynak?

Kaynak bekliyorum?

KMSpico artık değişti. Senelik şekilde lisans veriyor. Mesela bende 12.10.2021 tarihinde sona erecek yazıyor.

Hayır crack programını savunuyor. Artık değişti diyor. Akşam akşam güldüm ya. Crack crackdir iyisi kötüsü olmaz. Ve sosyalde crack yasak.

Ben OEM Key'e yasal demiyorum. Sen crack ile OEM Key arasında hiçbir fark yok dedin! Kaynak.

Hayır crack programını savunuyor. Artık değişti diyor. Akşam akşam güldüm ya. Crack crackdir iyisi kötüsü olmaz. Ve sosyalde crack yasak.
Değişti dememin sebebini anlamadın galiba? Artık crack olduğunu slmgr /xpr komutu ile anlayamazsın demek istiyorum. Bu arada crack savunmuyorum. Sadece 20 30 liralık lisansların da yasal olarak crack'ten pek de bir farkı olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Benim tavsiyem eski bir pc kasası alıp üzerindeki kod ile etkinleştirmeniz.

Ben OEM Key'e yasal demiyorum. Sen crack ile OEM Key arasında hiçbir fark yok dedin! Kaynak.

Arkadaşla çok uğraşamayın. Benim yazdığım şeyi anlayarak okumadan Recep Bey'in farklı bir durum için yazdığı bir mesajı kaynak olarak gösterdi.

Değişti dememin sebebini anlamadın galiba? Artık crack olduğunu slmgr /xpr komutu ile anlayamazsın demek istiyorum.

Aynen artık değişti Microsoft bile KMSpico'ya para yardımı yapacak (!) sen OEM Key ile KMSpico'yu aynı kefeye koydun. Tamam sen takıl böyle. Kaynaklarını hala atmadın? @talatkati

Arkadaşla çok uğraşamayın. Benim yazdığım şeyi anlayarak okumadan Recep Bey'in farklı bir durum için yazdığı bir mesajı kaynak olarak gösterdi.
Al sana resmi microsoft kaynağı! OEM Key Yasal mı ?

Arkadaş kaynak gösteriyoruz yine yaranamıyoruz. Benim demek istediğim OEM de yasal değil Crack de. Buradan ahkam kesmenin manası yok. İllaha orjinal olacaksa al lisansını 1k küsür liraya efendi efendi kullan.

Al sana resmi Microsoft kaynağı! OEM Key Yasal mı ?

Arkadaş kaynak gösteriyoruz yine yaranamıyoruz. Benim demek istediğim OEM de yasal değil crack de. Buradan ahkam kesmenin manası yok. İllaki orijinal olacaksa al lisansını 1K küsur liraya efendi efendi kullan.

Biz yasallığını konuşmuyoruz burada. Ahkam kesende yok. Tamam sen devam et böyle crack yapmaya. Başarılar. Konu çok uzadı yeter artık !

Biz yasallığını konuşmuyoruz burada. Ahkam kesende yok. Tamam sen devam et böyle crack yapmaya. Başarılar.
Okumadan konuşmayın. Bak benim mesajlara ne demişim.

Format atarız sıkıntı değil. Ayrıca ben kendim kurmadım. Bilgisayarcı böyle yolladı. Yoksa benim kendi orjinal windows xp lisansım var. Onu da kullanabilirdim ama uğraşamam şimdi.

Bilgisayarcı yolladı. Ben kurmadım. Neyse. Okuduğunu anlamayan insanla da konuşmak ne zor iş.

Al sana resmi Microsoft kaynağı! OEM Key Yasal mı ?

Arkadaş kaynak gösteriyoruz yine yaranamıyoruz. Benim demek istediğim OEM de yasal değil crack de. Buradan ahkam kesmenin manası yok. İllaki orijinal olacaksa al lisansını 1K küsur liraya efendi efendi kullan.

Siz hala benim yazdığım şeyi anlamamakta inatçısınız. Ben internet sitesinden değil, direkt Teknosa'dan aldığım için laptopun üstünde gelen bir kod. ASUS'da bir üretici olduğu için attığınız kaynakla benim satın alma şeklimin alakası yok. Kalın yazdığım yerleri tekrar okur musunuz?

Siz hala benim yazdığım şeyi anlamamakta inatçısınız. Ben internet sitesinden değil, direkt Teknosa'dan aldığım için laptopun üstünde gelen bir kod. ASUS'da bir üretici olduğu için attığınız kaynakla benim satın alma şeklimin alakası yok. Kalın yazdığım yerleri tekrar okur musunuz?
Ben sizden bahsetmiyorum. @DARKBOX ile atışıyoruz.

Geri
Yukarı