Windows formatlarken 0x80070570 hatası

Emreea

Hectopat
Rufus üzerinden Windows 11 indirdim ve flash diske yazdım. Kuracağım diski biçimlendirip kuruluma geçtim kurulumun yarısında "Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor. Hata kodu 0x80070570 hatası alıyorum. Şu andan itibaren ne şekilde kurtarabilir ve yeni bir dosya indirecek duruma getirebilirim böyle bir şey mümkün mü? Yoksa başka bir bilgisayar üzerinden yeniden flash diske ISO dosyasını mı yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus üzerinden Windows 11 indirdim ve flash diske yazdım. Kuracağım diski biçimlendirip kuruluma geçtim kurulumun yarısında "Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor. Hata kodu 0x80070570 hatası alıyorum. Şu andan itibaren ne şekilde kurtarabilir ve yeni bir dosya indirecek duruma getirebilirim böyle bir şey mümkün mü? Yoksa başka bir bilgisayar üzerinden yeniden flash diske ISO dosyasını mı yazmalıyım?
Başka bir bilgisayardan flash belleğe yeni ISO yazdırıp kurun. Bu arada işinize karışmak istemem ama imkanınız varsa Win11 geçmeyin. Görünüşü iyi hoş ama performans ve optimizasyon açısından berbat yarım yamalak bir işletim sistemi.

Başka bir bilgisayardan flash belleğe yeni ISO yazdırıp kurun. Bu arada işinize karışmak istemem ama imkanınız varsa Windows 11 geçmeyin. Görünüşü iyi hoş ama performans ve optimizasyon açısından berbat yarım yamalak bir işletim sistemi.

Format atmam gerekiyordu zaten Windows 11 kurup denemek istedim fakat böyle bir hata alınca bilgisayara erişimim kalmadı. Kurtarma diski diye bir bölüm var işe yarar bir şey yok mudur? İllaki başka bir bilgisayardan yeni bir ISO dosyasını mı yazdırmam gerekiyor.

Bunun nedeni hatalı veya bozuk bir dosya yüzündendir. Yada sürücünüz hasarlı veya arızalıdır bu yüzden dosyayı okuyamıyordur hatanın nedenlerinden biri de budur. Bunun için basit çözümler var biri bilgisayarı yeniden başlatabilirsin, yada diskte hasar/kir olabilir. Dosyayı yeniden indirebilirsin. Flash belleği taktığın portta belki sorun olabilir

Bunun nedeni hatalı veya bozuk bir dosya yüzündendir. Ya da sürücünüz hasarlı veya arızalıdır bu yüzden dosyayı okuyamıyordur hatanın nedenlerinden biri de budur. Bunun için basit çözümler var biri bilgisayarı yeniden başlatabilirsin, ya da diskte hasar/kir olabilir. Dosyayı yeniden indirebilirsin. Flash belleği taktığın portta belki sorun olabilir.

Hocam portta sorun olsa kurulumun yarısında da olsa hata verir mi merak ettim. Ve dediğim gibi kurtarma diski bölümü var ne halta yarıyor illa başka bir bilgisayar aracılığıyla mi dosyayı yazdırmam lazım hiçbir şekilde sisteme erişim sağlayamaz mıyım?

Hocam portta sorun olsa kurulumun yarısında da olsa hata verir mi merak ettim. Ve dediğim gibi kurtarma diski bölümü var ne halta yarıyor illa başka bir bilgisayar aracılığıyla mi dosyayı yazdırmam lazım hiçbir şekilde sisteme erişim sağlayamaz mıyım?
Benim de o konu hakkında pek bilgim yok yanlış bilgi vermek istemem

Yeni konular

Geri
Yukarı