Çözüldü Windows güncellemesi sonra PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zykali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün akşam saat 9 gibi bilgisayarımın güncellemesini başlattım. 2 saat geçti yine olmamıştı. Pili çıkarttık taktık. Tekrar olmadı. Dünden beri mavi yükleniyor ekranı var, sadece imleç çıkıyor. Ctrl+alt+del gibi komutlar da çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• 1611132059841-900763432.jpg
    1611132059841-900763432.jpg
    246,9 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Dün akşam saat 9 gibi bilgisayarımın güncellemesini başlattım. 2 saat geçti yine olmamıştı. Pili çıkarttık taktık. Tekrar olmadı. Dünden beri mavi yükleniyor ekranı var, sadece imleç çıkıyor. Ctrl+alt+del gibi komutlar da çalışmıyor.

Bilgisayarınızı kapatın. Açarken güç tuşundan yeniden kapatın ve işlemi 2 defa yapın. Kurtarma seçenekleri gelince gelişmiş>cmd gibi bir şey olması lazımdı. Tıklayın ve şu komutu yazın. Sfc /scannow.
Sistem Geri Yükleme aracını açıp sisteminizi eski bir yedeğe geri yükleyin.

Bilgisayarınızı güvenli mod ile çalıştırıp güncellemeyi kaldırın.
SFC /SCANNOW komutunu çalıştırın.
CHKDSK /F C:\ komutunu çalıştırın ve eğer yeniden başlatın derse yeniden başlatın ve disk hatalarını düzeltmesi için bekleyin.

Eğer bunlardan sonra düzelmez ise Wİndows'u yeniden yükleyip dosyalarınızı tutmayı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı kapatın. Açarken güç tuşundan yeniden kapatın ve işlemi 2 defa yapın. Kurtarma seçenekleri gelince gelişmiş>cmd gibi bir şey olması lazımdı. Tıklayın ve şu komutu yazın. Sfc /scannow.

Çözüm
Merhaba. Çok teşekkür ediyorum. F4 F5 gibi bir sürü açma seçeneği denedim, BIOS ekranına falan girdim olmadı ama bu çözümü power tuşu ile yapacağım aklımdan geçmedi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı