Windows güncellerken "0x80080005" hatası

Divine

Hectopat
Merhaba. Güncellemeyi denetle diyorum, 7-8 dakika bekliyorum ve bu hatayı alıyorum: "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80080005)"
Yeniden başlatsam bile bir şey değişmiyor ve gelişmiş seçeneklere tıkladığımda ayarlar donuyor şimdiden teşekkür ederim.

Hata kodunun oralarda yazması lazım. Windows Update kısmının ekran görüntüsünü veya hatanınkini paylaşın. KB5003635 gibi bir şey olmalı.

Hata kodunun oralarda yazması lazım. Windows Update kısmının ekran görüntüsünü veya hatanınkini paylaşın. KB5003635 gibi bir şey olmalı.
1623576261587.png

Direkt indirme linki verdim. Tarayıcı değiştirmeyi deneyin, adblocker varsa devre dışı bırakın. Olmazsa linke tıklamak yerine linkin tamamını kopyalayın, yeni sekme açın, yeni sekmedeki adres çubuğuna yapıştırıp enter tuşuna basın.

Emin değilim. Bu konu Windows güncellerken yaşadığınız sorun için. Bahsettiğiniz sorunun sebebi veya çözümüyle ilgili bir fikrim yok, onun için yeni bir konu açabilirsiniz düzelmezse.

Yeni konular

Geri
Yukarı