Windows Güvenliği açılmaması

furkheenqq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün uTorrent'ten uygulama indirmek için windows güvenlik duvarını kapatmıştım.. :( Şimdi ise windows güvenliği sekmesini açamıyorum. Sanırım virüs engelledi bilgisayarımı.. Ne yaptımsa olmuyor.. Emsisoft yükledim MalwareBytes yükledim 4 virüs buldu temizledim.. sfc /scannow yaptım.. arka planda calısan uygulamaları durdurdum.. her şeyi yaptım :( bastığım anda donuyor.. daha da hiçbir şey gelmiyor.. görsel ekte..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
Eksiksiz driver için önerdiğiniz bir site veya bir paylaşım var mı? Bilgisayarım yeni. Pek anlamıyorum.

Ayırca Windows 10 mu 11 mi kurmalıyım? Korsan kullanacak durumdayım maddi durumum yok. Deneme sürümünü mü idare etmeliyim? Teşekkürler.

Windows Update gerekli driverları yüklüyecektir ayrıyeten ASUS'un kendi sistesinden bilgisayarınızın modelini yazarak uygun driverları kurabilirsiniz.
-Windows 10 Pro tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Allah aşkına yardım edin yahu verdiğiniz seçenekleri bilgisayar açmıyor.

Baska bir antivirus yukleyip onun icerisinden Defender Control uygulamasina izin vermeyi deneyin. Defender sekmesi acilmiyor ama muhtemelen calisiyor ondan dolayi uygulamayi engelliyor. Antivirus ile tarama yapmanizi da oneririm belki virus engelliyordur. Yarin etiketlerseniz yardimci olabilirim.

Hocam bir çok kaspersky,malwara bytes falan bir kaç tane daha virüs programı kullandım. KASPERSKY ile tam tarama yaptım,hiçbir şey bulmadı. İlk birinci taramamda bir tane TROJAN buldu. Onuda sildim. Güvenlik duvarınız şuna erişimi engelledi izin verilsin mi diye bildirim geliyor arada. Erişime izin ver diyorum. Güvenlik sekmesi açılmıyor sadece. Acaba Kaspersky yükleyip kullanmaya devam mı etmeliyim?
Baska bir antivirus yukleyip onun icerisinden Defender Control uygulamasina izin vermeyi deneyin. Defender sekmesi acilmiyor ama muhtemelen calisiyor ondan dolayi uygulamayi engelliyor. Antivirus ile tarama yapmanizi da oneririm belki virus engelliyordur. Yarin etiketlerseniz yardimci olabilirim.

Virüs yok sanıyorum ki,tam tarama yaptım kaç kere.. dediğim gibi,ayarlar değişti yada windows 11 hatası???!!

ayırca windows 10 mu 11 mi kurmalıyım? korsan kullanacak durumdayım maddi durumum yok . deneme sürümünü mü idare etmeliyim? tşkler
Hocam, bu işletim sistemi için para yatırmaya gerek yok. Temiz kurulum yapacaksınız zaten. Etkinleştirme kısmına geldiğinizde alt tarafta "Bu adımı atla." veya "Ürün anahtarım yok." gibi bir seçenek var. Onu işaretlerseniz zaten işletim sistemi Microsoft kendisi etkinleştirme veriyor. Eğer etkinleştirilmezse yeni konu açıp beni etiketleyebilirsiniz.

Hocam birçok Kaspersky, malwara bytes falan birkaç tane daha virüs programı kullandım. Kaspersky ile tam tarama yaptım, hiçbir şey bulmadı. İlk birinci taramamda bir tane trojan buldu. Onuda sildim. Güvenlik duvarınız şuna erişimi engelledi izin verilsin mi diye bildirim geliyor arada. Erişime izin ver diyorum. Güvenlik sekmesi açılmıyor sadece. Acaba Kaspersky yükleyip kullanmaya devam mı etmeliyim?

Virüs yok sanıyorum ki, tam tarama yaptım kaç kere. Dediğim gibi, ayarlar değişti ya da Windows 11 hatası?

Kaspersky ve Malwarebytes ile sisteminizi tam tarama yaptıysanız trojan virüsü kaldırılmıştır emin olmak için Comodo antivirüs programını yükleyin ve tam tarama yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-Comodo sistemi yormaz ve tam koruma sağlar kesinlikle tavsiye ederim.

-Ek olarak videodaki işlemleri adım adım takip edin eğer sorun devam ederse temiz bir şekilde format işlemi geçekleştirin.

Not: Başka bir işlem önerebilecek bilgim yok maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı