Windows Insider Preview ISO dosyasını Insider Hesabı olmadan indirme

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, Ben test etmek için Windows 10 Insider Preview ISO dosyasını indirmek istiyorum ama Microsoft'tan baktığımda Insider hesabı istiyor ve nasıl açılacağını bilmiyorum. Windows 10 Insider ISO dosyasını direkt olarak nasıl indirebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Alternatif olarak UUP kullanabilirsiniz.

"Item not found" hatası veriyor. Ben Insider sürümü istiyorum. Normal Windows 10 değil.
Alternatif olarak UUP kullanabilirsiniz.
Nasıl kullanılacağını anlatır mısın ?

Bağlantıdan Windows Insider sürümünü öğrenelim. Fast ya da Skip olarak geçer.

İndirme bağlantısından sürümü aratıp işlemcinizin desteklediği tabana göre Architecture sütunundan seçip indirin.

18922.1000 sürüm için Windows Insider; Browse known builds - UUP dump

İşlemci tabanı ve dil seçimi yaptıktan sonra "Download using aria2 and convert" seçip inen arşiv dosyasını klasöre çıkartın. aria2_download_windows.cmd yönetici olarak çalıştırın.

Dosya Ekleri

• 1561629047805.png
    1561629047805.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 93
  • 1561629790012.png
    1561629790012.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:
Bağlantıdan Windows Insider sürümünü öğrenelim. Fast ya da Skip olarak geçer.

İndirme bağlantısından sürümü aratıp işlemcinizin desteklediği tabana göre Architecture sütunundan seçip indirin.

18922.1000 sürüm için Windows Insider; Browse known builds - UUP dump

"Download using aria2 and convert" seçip inen arşiv dosyasını klasöre çıkarttıktan sonra aria2_download_windows.cmd yönetici olarak çalıştırın.
Sadece aria2_download_windows.cmd dosyasını mı yoksa diğer dosyaları da mı çıkartacağım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı