Windows Insider Programında Geliştirici olmak

QUINRY

Hectopat
Bir metin dosyasına aşağıdakileri girip uzantısını .reg olarak kaydedin, çalışıtırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsSelfHost\UI\Selection]
"UIContentType"="Mainline"
"UIBranch"="Dev"
"UIRing"="External"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsSelfHost\Applicability]
"BranchName"="Dev"
"Ring"="External"
"ContentType"="Mainline"

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yaptım ama gelmedi.

Durum güncellemesi 1 kez daha denedim oldu galiba ben yanlış kopyalamışım.

Son düzenleme:
Bir metin dosyasına aşağıdakileri girip uzantısını .reg olarak kaydedin, çalışıtırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsSelfHost\UI\Selection]
"UIContentType"="Mainline"
"UIBranch"="Dev"
"UIRing"="External"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsSelfHost\Applicability]
"BranchName"="Dev"
"Ring"="External"
"ContentType"="Mainline"
Geçiyorum fakat indirmeye başladığım zaman yine TPM 2.0 hatası veriyor. Bunu zorunlu kılmaları kadar gereksiz saçma birşey yok. Bütün her şeyim sistem gereksinimleri karşılarken anakartımdaki olmayan bir şey yüzünden kuramıyorum.
Adsız.png

Geçiyorum fakat indirmeye başladığım zaman yine TPM 2.0 hatası veriyor. Bunu zorunlu kılmaları kadar gereksiz saçma birşey yok. Bütün her şeyim sistem gereksinimleri karşılarken anakartımdaki olmayan bir şey yüzünden kuramıyorum.Eki Görüntüle 1088606

Linkteki dosyayla E:\Sources içindekini değiştirip tekrar kurmayı dener misin ?

Linkteki dosyayla E:\Sources içindekini değiştirip tekrar kurmayı dener misin ?
Hocam açtığım setupı windows otomatik açıyor updateden yani setup dosyalarının nerede olduğunu bilmiyorum. Bulabilseydim yapacaktım.
Adsız.png

Burdaki %100 olunca açılıyor setup fakat dosyaları nerde bilmiyorum dediğim gibi.

Çok teşekkürler, birçok web sitesinde araştırmama rağmen senin yönteminle yeniden başlatma bile yapmadan düzeldi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-29 172033.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-29 172033.png
    93 KB · Görüntüleme: 86
1625001691402.png

Aynen iki üstteki arkadaşın da söylediği gibi, yeniden başlatmama gerek dahi olmadan yüklemeyi başardım. Teşekkür ederim dostum, sayende oldu.

Geri
Yukarı