Windows keyleri başka sürümlerde çalışır mı?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Mesela Windows 10 Pro da kullanılan key, Windows 10 Home da çalışır mı veya Windows 7 Ultimate keyi Windows 7 Home Basic için çalışabilir mi?

Microsoft, Windows 10 yıl dönümü güncellemesinde Windows 7 keylerini Windows 10 da çalıştırmak için izin vermişti.
Mesela Windows 10 Pro da kullanılan key, Windows 10 Home da çalışır mı veya Windows 7 Ultimate keyi Windows 7 Home Basic için çalışabilir mi?
Windows 7 Home Basic, Windows 10 Home da geçerli olabilir.

Hayır her sürümün farklı key'i var Pro keylerini Home Basic te çalıştıramazsınız. tabi Prodan Home Basic için orijinal güncelleme yapmıyorsanız.

Ama her edisyonun keyleri farklıdır. Pro keyi Home sürümünde çalışabilir fakat edisyonu yükseltmek için kullanılır. Onun dışında Home keyi Pro sürümünde çalışmaz.

Microsoft, Windows 10 yıl dönümü güncellemesinde Windows 7 keylerini Windows 10 da çalıştırmak için izin vermişti.

Windows 7 Home Basic, Windows 10 Home da geçerli olabilir.

O kampanya yapıldığı zamanlar Windows 7 Enterprise ve Ultimate keylerini kullanmak için izin verilmişti o dönemden toplu alıp şimdi satanlar var onlar hala çalışıyor ama diğer sürümler geçerli olmuyor.

O kampanya yapıldığı zamanlar Windows 7 Enterprise ve Ultimate keylerini kullanmak için izin verilmişti o dönemden toplu alıp şimdi satanlar var onlar hala çalışıyor ama diğer sürümler geçerli olmuyor.
Evet Entersipe ve Ultimate sürümlerin yanı sıra Home Premium sürümünde de geçerli. Kendi Windows'umu bu sayede etkinleştirdim.

Hayır her sürümün farklı Key'i var Pro keylerini Home Basic'te çalıştıramazsınız. Tabii Pro'dan Home Basic için orijinal güncelleme yapmıyorsanız.

Ben Windows 10 Pro kullanıyorum formatlayıp Windows 7 Home Basic'e geçeceğim fakat key sıkıntısı çekiyorum, satın alayım dedim ama Home Basic keyi bulamadım hep Ultimate var onun için sordum, şu key sorununu bir türlü halledemiyorum.

Ben Windows 10 Pro kullanıyorum formatlayıp Windows 7 Home Basic'e geçeceğim fakat key sıkıntısı çekiyorum, satın alayım dedim ama Home Basic keyi bulamadım hep Ultimate var onun için sordum, şu key sorununu bir türlü halledemiyorum.
Laptop mu sisteminiz?

Geri
Yukarı