İSKENDERUN lu

Kilopat
Merhabalar. Bilgisayarımda kilit ekranı duvar kağıdı olarak Spot Işığını seçtim. Ancak gördüğünüz gibi gelen duvar kağıdı bu şekilde. Önceki açtığım konuda belirttiğim gibi 64 bit sistem yüklemeye karar verdim ve yanlış yükleme sonucu sistemimde kritik hatalar meydana geldi. Bu yüzden 32 bit sisteme geri döndüm. Format atmış oldum bu şekilde ancak ne yazık ki aynı sorun hala devam ediyor. Windows sürümüm Dijital Lisans ile etkin. Sorunun nedenini bilmiyorum. Benim düşüncem Windows Sunucuları üzerinde bakım yapılıyor olması ve umarım böyledir.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda ki çözümü deneyin.

1) Komut istemini yönetici olarak çalıştırın.
2) Şu kodu yazın ve Enter'a basın dism /online /cleanup-image /restorehealth
3) sfc /scannow Yazıp Enter'a basın.
4) powershell yazın ve Enter'a basın.
5) Şu kodu yazın ve Enter'a basın: Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like “*SystemApps*”} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

6) İşlemler tamamlanınca Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve özelliği test edin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı