Windows Korsan Yolla Etkinleştirilmiş Cihazların Korsan Lisansını Kaldırma Rehberi

Bu kodlar işe yarar. En sağlıklısı temiz kurulumdur orası ayrı. Temiz kurulum yapma şansınız yoksa rehberdeki her şeyi yapmanız sonra lisansınızı girmeniz lazım.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Revounistallerden silemiyorum gözükmüyor. Bunlardan biri olabilir mi?

secoh-quad.dll var ama exe yok. Sadece secoh-Quad olan var onu da sileyim mi? Peki bu KMS-r@1n dosyası nedir?
O zaman KMSpico uygulaması silinmiştir. Ama kaltıntıları hala cihazınızda duruyor. Diğer talimatlarımı uygulamaya devam edin.
O zaman KMSpico uygulaması silinmiştir. Ama kaltıntıları hala cihazınızda duruyor. Diğer talimatlarımı uygulamaya devam edin.

Ben SECOH.QAD adlı dosyanın özelliklerini atın demiştim. 😀
Bu arada KMS-r@1n dosyasını kaldırın.
NOT: Özür dilerim fotoğraflarda SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll dosyalarını gördüm. Bunları cihazdan kaldırın.
Ekran Alıntısı.PNG

Dosyalar silmeniz için cihazda WinRAR kurulu olmalı. SECOH-QAD.exe ile SECOH-QAD.dll dosyalarını seçip sağ tıklayın. Sonra "Arşive ekle" diye bir seçenek var. Ona tıklayın ve önünüze bir pencere açılacak "Arşiv adı ve parametreleri" olan bir pencere olacak. Sağ tarafında arşivleme seçenekleri olan bölümden "Arşivledikten sonra sil" olan kutucuğu tikleyin ve tamama basın. SECOH-QAD.dll ve SECOH-QAD.exe büyük bir ihtimal silinecektir.

aq.PNG

Öyle bir şey de yok bu geliyor arşive ekle deyince.
Dosyalar silmeniz için cihazda WinRAR kurulu olmalı. SECOH-QAD.exe ile SECOH-QAD.dll dosyalarını seçip sağ tıklayın. Sonra "Arşive ekle" diye bir seçenek var. Ona tıklayın ve önünüze bir pencere açılacak "Arşiv adı ve parametreleri" olan bir pencere olacak. Sağ tarafında arşivleme seçenekleri olan bölümden "Arşivledikten sonra sil" olan kutucuğu tikleyin ve tamama basın. SECOH-QAD.dll ve SECOH-QAD.exe büyük bir ihtimal silinecektir.
ASD.PNG

Geri
Yukarı