Windows Korsan Yolla Etkinleştirilmiş Cihazların Korsan Lisansını Kaldırma Rehberi

Bu programı inan ilk defa duydum ve birazcık baktım. Sanırım bedava ve kalıcı etkinleştirme yapıyor bu yazılım. Ben bunun için rehber hazırlamadım fakat HWID Gen ile etkileşen korsan aktivasyonu belki şu kodlar kaldırır:
slmgr.vbs -ipk Ürün anahtarını yükle. (varolan anahtarı değiştirir.)

slmgr.vbs -upk Ürün anahtarını kaldır.

slmgr.vbs -ato Windows'u Etkinleştir.
Hocam programı kullandıktan sonra format atılsa bile duruyor.

İnternete bağlanınca anakart değişmez ise ilginç şekilde sistemi aktif ediyor.

Hatta hesabımı HWIDGen ile etkinleştirdikten sonra bağladım şu an hesabımda orijinal lisans var gibi gözüküyor. 🤨
(Cihaz değiştirdim hala durum aynı.)

Sizce nedeni ne olabilir?

Düzenleme: Sanırım forumu bırakmışsınız eğer geri gelmezseniz hesabınızın mail ve şifresini Deep Web'e vereceğim. (!)

(Eski adım: Lakeshabdasdnabdbdfgc Gölü ve Taumatafakatanıtupirtoamfdjandsa Tepesi.)

Hocam programı kullandıktan sonra format atılsa bile duruyor.

İnternete bağlanınca anakart değişmez ise ilginç şekilde sistemi aktif ediyor.

Hatta hesabımı HWIDGen ile etkinleştirdikten sonra bağladım şu an hesabımda orijinal lisans var gibi gözüküyor. 🤨
(Cihaz değiştirdim hala durum aynı.)

Sizce nedeni ne olabilir?

Düzenleme: Sanırım forumu bırakmışsınız eğer geri gelmezseniz hesabınızın mail ve şifresini Deep Web'e vereceğim. (!)

(Eski adım: Lakeshabdasdnabdbdfgc Gölü ve Taumatafakatanıtupirtoamfdjandsa Tepesi.)
Sanırım sen de gitmişsin ama soruyu cevapsız bırakmamak lazım. Bu HWIDGen denen lanet maalesef orijinal gibi gözüken bir çeşit çakallıklarla yapılmış yazılım. Bunu kaldırsan da otomatik etkinleşiyor cihaz orijinal lisansmış gibi davranıyor evet. Cihazdan bunu tamamen temizlemek için şu an bir metot maalesef yok.

Sanırım sen de gitmişsin ama soruyu cevapsız bırakmamak lazım. Bu hwıdgen denen lanet maalesef orijinal gibi gözüken bir çeşit çakallıklarla yapılmış yazılım. Bunu kaldırsan da otomatik etkinleşiyor cihaz orijinal lisansmış gibi davranıyor evet. Cihazdan bunu tamamen temizlemek için şu an bir metot maalesef yok.

Hocam merhabalar bugun kurdum KMS en azından ufak işimi halledene kadar kalsın sonra Key alırım sadece C'ye format atmam yeterli mi yoksa komple mi temizleyeyim sistemi?

Hocam merhabalar bugun kurdum KMS en azından ufak işimi halledene kadar kalsın sonra Key alırım sadece C'ye format atmam yeterli mi yoksa komple mi temizleyeyim sistemi?
Ben diski o zamanlar ayrı kullanmadığım için bunun hakkında yorum yapamıyorum dostum. Windows'un kurulu olduğu yere temiz kurulum yaparsan da sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Zira KMSpico'nun etki alanının Windows olduğunu düşünüyorum.
NOT ÖNEMLİ GELİŞME: Bu rehberdeki birkaç adım, artık yetersiz ve rehberin kendisi de yetersiz kalmıştır. Yakın zamanda güncel bir rehber hazırlayacağım.
Ben diski o zamanlar ayrı kullanmadığım için bunun hakkında yorum yapamıyorum dostum. Windows'un kurulu olduğu yere temiz kurulum yaparsan da sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Zira KMSpico'nun etki alanının Windows olduğunu düşünüyorum.
NOT ÖNEMLİ GELİŞME: Bu rehberdeki birkaç adım, artık yetersiz ve rehberin kendisi de yetersiz kalmıştır. Yakın zamanda güncel bir rehber hazırlayacağım.
Rehber güncellenerek KMSpico kaldırma aracı düzenlenmiştir.
(2) KMSpico kaldırma aracı | Technopat Sosyal

Rehber güncellenerek KMSpico kaldırma aracı düzenlenmiştir.
KMSpico kaldırma aracı | Technopat Sosyal

"Hata: 0xC004F025 Erişim reddedildi: istenen eylem yükseltilmiş ayrıcalıklar gerekiyor"hatası alıyorum ve temiz kurulum yapmak istemiyorum ne yapmam gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı