Windows kurulu HDD çıkarılmadan sistem SSD'den Boot edilebilir mi?

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, şu an 120 GB bir SSD almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda WD Blue 1TB hard disk takılı ve oldukça yavaş. Hard diski sıfırlamadan SSD'ye Windows kursam, sonra Boot sırasından SSD'yi en üste alsam sizce bir sorun çıkar mı? Bilgisayarımda 500 GB'lık falan dosya var şu anda.

Merhaba, şu an 120 GB bir SSD almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda WD Blue 1TB hard disk takılı ve oldukça yavaş. Hard diski sıfırlamadan SSD'ye Windows kursam, sonra Boot sırasından SSD'yi en üste alsam sizce bir sorun çıkar mı? Bilgisayarımda 500 GB'lık falan dosya var şu anda.
Bir sorun çıkmaz.

Rahatça kurabilirsiniz. Sorun olmaz.

Evet hocam. SSD'ye Windows kurup yapabilirsiniz. Rehber yardımıyla önceliği değiştirebilirsiniz.

Yeni bir laptop geldi biraz evvel 256 GB'lık SanDisk SSD taktım, üzerinde ki, 320 GB 5400 RPM'lik HDD'i DVD Room'a yedek depolama olarak monte ettim. SSD diske Windows'u kurdum cihaz hızlandı. Çıkan 320 GB'lık disk depolama olarak kullanacak cihaz sahibi. Sizinkide o hesap olur SSD + HDD beraber kullanılabilir. Cihaz markası Sony VAIO.

Yeni konular

Geri
Yukarı