Windows kurulurken San Agustin e-postası gözüküyor

Kokoreç232

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dün bilgisayarıma format atmak istedim ve rehberden orijinal Windows 10 ISO dosyasını indirdim. Rufus ile USB'ye aktardım. MBR bir diske sahip olduğum için MBR seçtim. Her şey normaldi. Biçimlendirmelerimi yaptım, sonrasında Rodriguez Marcos David Colegio San Agustin okulunun e-postası ile karşılaştım. Bir daha format atmaya karar verdim fakat yine aynı şeyle karşılaştım. İnternette çözümünü aradım, çözüm olarak internet bağlantısını kestikten sonra rastgele bir şifre girmemi söyleyen bir çözümle karşılaştım, denedim ve oldu. Asıl sorum ise bu nedir, neden olur ve bir zararı var mıdır, verilerime (hesaplarım, kredi kartı bilgilerim) erişebilirler mi?

Merhaba dün bilgisayarıma format atmak istedim ve rehberden orijinal Windows 10 ISO dosyasını indirdim. Rufus ile USB'ye aktardım. MBR bir diske sahip olduğum için MBR seçtim. Her şey normaldi. Biçimlendirmelerimi yaptım, sonrasında rodriguez marcos david colegio san agustin okulunun e-postası ile karşılaştım. Bir daha format atmaya karar verdim fakat yine aynı şeyle karşılaştım. İnternette çözümünü aradım, çözüm olarak internet bağlantısını kestikten sonra rastgele bir şifre girmemi söyleyen bir çözümle karşılaştım, denedim ve oldu. Asıl sorum ise bu nedir, neden olur ve bir zararı var mıdır, verilerime (hesaplarım, kredi kartı bilgilerim) erişebilirler mi?

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olur musun internet bağlantısını kestiğimde lütfen bekleyin ekranında kalıyor acaba nasıl çözdün.

Geri
Yukarı