Windows lisansından virüs girer mi?

bartu pusat

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
465 GB HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz 2.10 GH
Merhaba, 17 Ocak pazartesi günü bilgisayarıma format atıp Windows 10 Home kurmuştum. Fakat internetteki keyleri bir anda alamayacağım için arkadaşım CMD ile key aktifleştirmişti. Fakat öbür gün PC'yi açtığımda sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı gelmişti ben de internete Free key yazıp birkaç tane Home keyi denedim ve bir tanesini tutup Windows'u etkinleştirdim. İnternetteki Key'den virüs girme olasılığı var mıdır? KMSpico falan kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt girilip etkinleşen lisansta sorun yoktu doğru biliyorsam. Fakat tam emin de değilim. CMD'den etkinleştirince sanırım bir sunucuya bağlıyorduk falan. Bir yerde güvenlik sorunlarına yol açabileceğini okumuştum.

Direkt girilip etkinleşen lisansta sorun yoktu doğru biliyorsam. Fakat tam emin de değilim. CMD'den etkinleştirince sanırım bir sunucuya bağlıyorduk falan. Bir yerde güvenlik sorunlarına yol açabileceğini okumuştum.
onu yaptılar ama öbür gün etkinleştirme gelince ayarlardaki klasik windows etkinleştirme yerine bulduğum ücretsiz keyi girdim okadar
Virüs bulaşsa ne olur hocam PC hurda zaten benimki de hurda hiç umrumda değil.
benimde derdim pc değil hocam yediğim en ufak Remote Access Trojande mailden tut oyuna kadar her şeyim gidiyo

Son düzenleme:

Geri
Yukarı