Çözüm Windows Mağaza 0x80072EFD Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

osmankaganuzun

Hectopat
Benim PC Acer Windows 8.1. Windows Store'a giremiyorum.

ImageUploadedByTapatalk1414247973.250617.jpg

Ve Internet Explorer bunun uzerine Notron Anti programi kurulu. Almistim PC'mi ve vurus programini sildim yine aynisi. Nasil duzeltebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Internet Explorer'a girin. Sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayıp İnternet Seçenekleri'ni açın. Bağlantılar sekmesine gelin, Yerel Ağ Ayarları'nı açın. Çıkan penceredeki bütün tikleri kaldırın. Özellikle Ara Sunucu bölümündeki "yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın" seçeneği devre dışı olsun.

Bu şekilde:

2014-10-26 00-23-32 Yerel Ağ (LAN) Ayarları.png
Internet Explorer'a girin. Sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayıp İnternet Seçenekleri'ni açın. Bağlantılar sekmesine gelin, Yerel Ağ Ayarları'nı açın. Çıkan penceredeki bütün tikleri kaldırın. Özellikle Ara Sunucu bölümündeki "yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın" seçeneği devre dışı olsun.

Bu şekilde:

2014-10-26 00-23-32 Yerel Ağ (LAN) Ayarları.png

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı