Windows Memory Managment ve diğer mavi ekran hataları

AX400

Kilopat
25 gün önce yeni bilgisayar aldım. Bugüne kadar ikisi bilgisayar açılırken olmak üzere üç kere mavi ekran hatası aldım. Sizce çözümü nedir? Bu arada en son aldığım hatanın ismiyle başlık açtım. Diğer iki hatanın ismini unuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unloaded Modules kısmında yer alıyorlar, kaldırmanızda fayda var. Ve evet, bahsettiğim yazılımlar onlar. Sorununuz çözüldükten sonra tekrardan kurabilirsiniz.

Bunu özel olarak anlamamıza gerek yok. Ben dosyalarınıza bakıp gördüğüm sorunları ve çözümlerini söylüyorum. Siz bütün bunları yapıp istediğim testlerin sonuçlarını paylaştıktan sonra sonuçlara bağlı olarak yapmanız gerekenleri söyleyeceğim.

Yani şu an sizin yapacağınız tek şey mesajımdaki her şeyi yapıp istediğim ekran görüntülerini (SPD sekmesi ve Memtest sonuçları) atmanız.

Şansıma Samsung gelmiş. :D Bir de Slot 2 ve 4 birebir aynı değerlere sahip. Ayrıca ağ sürücüsü bu: Realtek 8811CU Kablosuz LAN 802.11ac USB NIC. Memtest hariç her istediğinizi yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (62).png
    Ekran Görüntüsü (62).png
    10,8 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
RAM'lerin aynı olması güzel, kitler demek ki. Bahsettiğiniz aygıt Wi-Fi adaptörü, onun donanım kimliklerini kopyalayıp buraya yapıştırmalısınız. Memtest yapınca da sonuçları atarsınız.

RAM'lerin aynı olması güzel, kitler demek ki. Bahsettiğiniz aygıt Wi-Fi adaptörü, onun donanım kimliklerini kopyalayıp buraya yapıştırmalısınız. Memtest yapınca da sonuçları atarsınız.
Kimliğini nasıl kopyalayacağım? Aygıt yöneticisinden girince wifi adaptörüne geldim ve en üsttekinin ayrıntılardan açıklamasını size gönderdim. Bir şeyi yanlış mı yaptım?

Geri
Yukarı