Windows Memory Managment ve diğer mavi ekran hataları

AX400

Kilopat
25 gün önce yeni bilgisayar aldım. Bugüne kadar ikisi bilgisayar açılırken olmak üzere üç kere mavi ekran hatası aldım. Sizce çözümü nedir? Bu arada en son aldığım hatanın ismiyle başlık açtım. Diğer iki hatanın ismini unuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım kimlikleri dedim. Örnek:
Kod:
USB\VID_148F&PID_5372&REV_0101
Sanırım bunu kastettiniz.
USB\VID_0BDA&PID_C811&REV_0200
USB\VID_0BDA&PID_C811

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (66).png
    Ekran Görüntüsü (66).png
    20,8 KB · Görüntüleme: 54
Evet, onu kastetmiştim. Bunu indirip kurun, kurulum rehberini de paylaşıyorum.

Memtest'i unutmayın, aralarından en önceliklisi o.

Evet, onu kastetmiştim. Bunu indirip kurun, kurulum rehberini de paylaşıyorum.

Memtest'i unutmayın, aralarından en önceliklisi o.
Bu kurulumdan sonra bidaha size dosya paylaşayım mı? Umarım Memtest'e gerek kalmadan çözülür...

Minidump dosyası mı? Eğer mavi ekran alırsanız ilk işiniz yeni oluşan dosyaları paylaşmak olmalı zaten, yine bakarım.

Onun dışında, Memtest sonucu dışında paylaşmanız gereken bir şey kalmayacaktır. Memtest'te bu kadar ısrar ediyorum çünkü dosyalarınızda belleklerde sorun görünüyor.

Son durum nedir? Mavi ekran aldınız mı ya da Memtest yaptınız mı?
Mavi ekran yok şu anda çok şükür. Büyük ihtimal MSI uygulamalarından biri yapıyordu. Zaten uygulama sıkıntılı olduğu için bilgisayarı da kastırıyordu.
Son durum nedir? Mavi ekran aldınız mı ya da Memtest yaptınız mı?
Hocam biraz alakasız bi sorum var ama. Witcher 1 TR yama kurdum. Oyuna girerken Microsoft C++ 2005 kurmamı istedi. Onayladım ancak bi saattir kurulmayınca iptal dedim, o da uzun sürünce bilgisayarı kapatıp açtım. Şuanda kurulu gibi gözükse de oyuna giremiyorum. NET Framework güncel bu arada.

Son düzenleme:
Hocam biraz alakasız bir sorum var ama...
Bunun için yeni konu açmanız daha iyi olacaktır. Hata ekranını da paylaşın, açacağınız konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı