Windows OEM lisanslar hakkında

Bu yöntem Mining'e açık yapar mı bilgisayarı?

Bizim Laptop dağıtıcılarına ya da kasa toplayıcılarına verilen lisanslar genel manasıyla OEM olur. Benim bilgisayarımın altında bundan 1 tane mevcut.
Bu yöntem Mining'e açık yapar mı bilgisayarı?
Burasını kesin olarak bilemeyiz. Bakmışsın senin cihazla senden para kazanmışlardır haberin olmaz. Bakmışsın kasetimiz çıkmış ortaya.

Retail Key sonsuz mu hocam?

Ben aşağıdaki tabloyu bekliyorum. O zırhı giyen yakışıklı, dahi ve zampara olan benim ama.

Ben bunu format attıktan sonra her yazışımda, OEM veya RETAIL falan yazıyor. Geçen OEM yazıyor dedim, şimdi RETAIL yazıyor
Böyle tuhaf olaylar yaşanabiliyor. Benim de OEM'di fakat şimdi kontrol ettiğimde Retail yazıyor. Ey Microsoft! Allah razı olsun mu diyeyim ben?

Hocam şirketiniz, veya okulunuz yoksa sizin için değil ve siz bunu kullandığınız için yasal değil.

Fakat Laptop üreticilerine OEM veriliyor. Yani hala yasal olması olmaması tartışılır.

Laptop üreticisi misiniz?
Fakat Laptop üreticilerine OEM veriliyor. Yani hala yasal olması olmaması tartışılır.

Sisteminde hazır gelirse ne ala fakat sen gidip alırsan benim için yasal değildir o iş korsan oyun indirmekten farkı yok benim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…