Windows OEM lisanslar hakkında

Ben bu, buna benzer tartışılan konuları tınlamıyorum ve korsan konularını da. Korsan yasaksa yazmam ve önermem. Ben alırım OEM'i kullanırım, sonuçta orada yazan etkinleştirin yazısı kayboluyor mu? ;) OEM gibi ucuz veya bedava verilmezse evdeki cihazıma KMSpico kullanıyordum. Vallaha buraya da pek yazmıyorum ne kullanıp ne kullanmadığımı. İstediğimi gönlümce kullanıyorum vallaha. Önceden yeni iken korsan kullanımları da yazardım, baktım yasak ve bu yasağı destekleyenler sövecek gibi davranın o konulara da girmiyorum. En iyisi yaptığın işi demeyeceksiniz orada korsancılığa karşıt olan bireyler varsa.
Demeyeceksiniz demeyelim de, kullanan kişinin vicdanına bırakmak en mantıklısıdır. Şu konuya gene birikirlerse ya harbi çok sinirleneceğim ya da forumu bu sefer gerçekten bırakacağım. 😀

Demeyeceksiniz demeyelim de, kullanan kişinin vicdanına bırakmak en mantıklısıdır. Şu konuya gene birikirlerse ya harbi çok sinirleneceğim ya da forumu bu sefer gerçekten bırakacağım. 😀
Ben bırakmadıysam, sen de bırakmazsın. Boş verin, kim ne kullanırsa kullansın. Ben de zamanında bazı şeyleri savunuyordum, vazgeçtim.

Geri
Yukarı