Windows önerisi ve aktivasyon anahtarı

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba Technopat. Bugün veya yarın Windows 8.1 Professional veya Windows 10 Professional'a geçeceğim. Ama bir sıkıntım var şu anda aktivasyon anahtarı alamam. Sizden üstteki iki işletim sistemi hakkında öneri almak ve aktivasyon anahtarını nasıl edineceğim hakkında bilgi almak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 4.52 ve dakika 7.58'deki gibi ürün anahtarlarını daha sonra girebilirsiniz. 1 aylık deneme sürümü etkin olacaktır. Daha sonra ayarlarda ''Windows Etkinleştirme'' kısmından etkinleştirebilirsiniz.

Merhaba Technopat. Bugün veya yarın Windows 8.1 Professional veya Windows 10 Professional'a geçeceğim. Ama bir sıkıntım var şu anda aktivasyon anahtarı alamam. Sizden üstteki iki işletim sistemi hakkında öneri almak ve aktivasyon anahtarını nasıl edineceğim hakkında bilgi almak. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mevcut kullandığınız sistem nedir? Mevcut işletim sisteminiz lisanslı mı? Dizüstü ise altındaki etikette lisans anahtarı yazıyor mu? Sistemi yükledikten sonra öncelikle o anahtarı bir deneyin. Windows 10 için ücretsiz geçiş süresi sonlanmış olsa da izlediğim bir kaç video da işe yaradığını gördüm.​
Olumsuz olursa lisans anahtarı alabilirsiniz.​

Mevcut kullandığınız sistem nedir? Mevcut işletim sisteminiz lisanslı mı? Dizüstü ise altındaki etikette lisans anahtarı yazıyor mu? Sistemi yükledikten sonra öncelikle o anahtarı bir deneyin. Windows 10 için ücretsiz geçiş süresi sonlanmış olsa da izlediğim bir kaç video da işe yaradığını gördüm.​
Olumsuz olursa lisans anahtarı alabilirsiniz.​

Windows 7 kullanıyorum ve orijinal. Sadece uygun fiyata bir anahtar istiyorum ve bir de Windows sürüm önerisi. Bilgisayarım da masaüstü.

Durmaplay'den Windows 10 anahtarı alabilirsiniz. Yukarıda linki mevcut.
Güncellik ve stabillik açısından Windows 10 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı