Çözüldü Windows.old klasörü silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

huseyinqvrk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, windows.old klasörünü silemiyorum disk temizleme de gözükmüyor IObit denedim silinmedi güvenli modda yine silinmedi böyle bir hata veriyor çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-08 012830.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-08 012830.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 42
Hocam eğer Windows hangi sürücüye kuruluysa ona sağ tıklayıp özellikler deyin.

Orada "Diski Temizle" butonuna tıklayın. Çıkan yerde eski Windows sürümleri mi neydi, bir şey olması lazımdı. Kısaca hepsini işaretleyin ve temizle deyin. Silinecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Temsanın hastasıyım. Bayılıyorum bu adama ve anlatışına.

Disk temizlemeyi çalıştırıp sistem dosyalarını temizle butonuna basarsanız orada "önceki Windows yüklemeleri" çıkar, ona tik koyun kendisi otomatik siliyor.

İşte çıkmıyor hocam.

Deneyebilirsiniz hocam.

Deniyorum hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Deneyebilirsiniz hocam.

Hocam herhalde bir hata yaptım böyle bir şey oldu ne yapabilirim?

Bu yazılımla silmeyi deneyin.

Denedim silindi hocam çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-09 141706.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-09 141706.png
    13,5 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazılımla silmeyi deneyin.
Hey gidi be. Önce sandım ki bu unlocker başka unlocker, linki kontrol ettiğimde anladım ki bizim eski dost. En son versiyon 2013. Nostalji oldu valla. Eskiden az sorunumu çözmemişti. Hala işe yaradığını görmek güzel. Vefalı adammışsın, unutmadın buldun emektarı. :)

Geri
Yukarı