Windows Phone 8 ve 8.1 Unlock Yapma Rehberi

Visual Studio Update 4 kurulu olması lazım .appx uzantılı dosyaları yükleyebilmeniz için.

t.png
Update 4 yüklemesi başarılı olursa bu resimde görüldüğü gibi dosya seçmenin yanında .xap yerine App yazar.

Unlock İllegegal bir şekilde mağazadaki içerikleri ücretsiz bir şekilde indirmeyi amaçlayan sınırlayıcı unsurları kaldırma girişimidir. Benim gibi Developer'lar yıllık yüzlerce dolar geliştirici hesapları ve diğer Microsoft hizmetlerini satın alıp uygulama yaparken bazı haysiyetsizler bu emekleri tek bir kalemde silip bize hakaret etmiş oluyorlar, düpedüz "Hırsızlıktır"! Eğer parasını vermiyorsa bunu kullanmaya hakkı yok. 3-5₺'lik şeye para vermekten aciz insanların binlerce liralık telefonları kullanmaları ne kadar mantıklıdır. Lütfen bu emek hırsızlığı ile forumu ve temiz bir ortam olan Technopat'ı rezil etmeyelim. Konunun silinmesini ve konuyu açan /destekleyen kişilere gereken muamelenin yazpılmasını rica ediyorum, duyarlılığınız için Teşekkürler.

Madem çok gerekli o telefonu ya camdan at ya da yazılımcının hakkını ver, veremiyorsan bunu gerekli görüp çalacak kadar alçak bir seviyeye düşüyorsan insanlığını sorgulamalısın. Hakkım helal değildir bilesin ve tüm Yazılımcıların. Eğer ücretsiz istiyorsan C öğren sen yap, ki yüzlerce lira developer hesapları diğer giderler için harcaman mümkünse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes o telefona o kadar parayı verip istediğini yapabilir, ben gerektiği zaman parayla da alırım illegal şekilde de yüklerim, kimse kimseyi sorgulayamaz!

Aylarca emek verdiğim şeye para vermeden özgürce kullanamazsın, eğer unlock yapıyorsan internet kullanma. Karakterlerin ve onurun sınandığı bir an ;) Zekan yetiyorsa ücretsiz sürümünü de sen yap bakalım (İmaksız).

Ben senin yaptığın (artık yaptın mı bilmiyorum ) uygulamayı illegal yüklemedim. Başka developerler in hakkını savunmana gerek yok, emin ol ki kendim para kazandığım zaman legal alırım. ;) Bir tek ben illegal yüklüyormuşum gibi de konuşma ;) .

Unlock İllegegal bir şekilde mağazadaki içerikleri ücretsiz bir şekilde indirmeyi amaçlayan sınırlayıcı unsurları kaldırma girişimidir. Benim gibi Developer'lar yıllık yüzlerce dolar geliştirici hesapları ve diğer Microsoft hizmetlerini satın alıp uygulama yaparken bazı haysiyetsizler bu emekleri tek bir kalemde silip bize hakaret etmiş oluyorlar, düpedüz "Hırsızlıktır"! Eğer parasını vermiyorsa bunu kullanmaya hakkı yok. 3-5₺'lik şeye para vermekten aciz insanların binlerce liralık telefonları kullanmaları ne kadar mantıklıdır. Lütfen bu emek hırsızlığı ile forumu ve temiz bir ortam olan Technopat'ı rezil etmeyelim. Konunun silinmesini ve konuyu açan /destekleyen kişilere gereken muamelenin yazpılmasını rica ediyorum, duyarlılığınız için Teşekkürler.
Aga yüzlerce dolar veriyorsun ama birkaç proje ile onları geri kazanabilirsin, ayrıca aklını kullanıp Dreamspark hesabınla çoğu dokümana ve yazılıma bedava ulaşıp işi tamamen(mağaza için yatırdığın ücretler hariç) bedavaya getirebilirsin. Her, ben öğrenciyim ve babama, babam gibi elektronik şeylerden anlamayan adama, "Ben internetten oyun/uygulama satın alacağım." desem ne işine senin o der, ee yapsam faturada illa belli olacak ve bu yola başvuracağım. Hoş şu ana kadar bedavaya getirdiğim uygulama yok WPde, Androidde ROM kurmak için gerekli idi bazen onu da zaten konunun altında verilen linkten indiriyordum.

Evet onlarca uygulama yaptım ve bir o kadar da geliştirme ve çeviri yaptım. DS hesabı alamıyorum, yaş gereği. Sırf Azure kiraları bile kazancımı sömürüyor. Ama WP mağaza gelişsin diye ben ve ekibim çabalıyoruz. Gidip babana bana telefon al diyebiliyorsan uygulamada alırsın, alamıyorsan emeğimizi Çalamazsın! Bunu yapan herkese tepkimi fazlasıyla gösteriyorum. Bir kaç ay içinde unlock bile işi yaramayacak bir güvenlik sistemi geliştiriyoruz. Bakalım bu kadar değerli emekleriniz ne olacak.

Geri
Yukarı