Windows Phone 8 ve 8.1 Unlock Yapma Rehberi

Ben züppe değilim atarlı bey, babama bana telefon al demedim, kendi biriktirdiğim parayla aldım. Madem akıllısın o zaman git uygulama içi satın alma koy, bir yerden sonra para ile devam edilsin vs. vs. ben mi akıl veriyim.

@EpsilonElit Okumaya gayret ettiniz mi bilmiyorum ama konuyu açan arkadaş geliştiriciler için nasıl yapılacağını anlatmış. Daha siz okumaya gayret etmeden yazılımcılık işini hedefliyorsanız işiniz zor. Lütfen az ötede uygulama geliştirin. Sonra insanlar diğer geliştiricilere sizin gibileri yüzünden hanzo hanzo yaklaşıyor (y)

Sorma, her şeyi bir kılıfa uydurmak öyle kolay ki... Bunu bir geliştirici WP10'da harici olarak kullanabiliyor. Emulator ile zaten ön izleme yapan bir geliştirici neden unlock yapma aptallığı içine girsin? Konuyu a.an vatandaş ve sizler developer değilsiniz belli, ha öyleyse kendi uygulamanı kendin yaz ücretsiz mağazaya yollayın. Kapasiteniz varsa, emek hırsızlığı yapmanın hiç bir bahanesi olamaz! Geliştirdiğimiz uygulamaları hiç yapmasa idik ne yapacaktın? Çalacak emek yoksa zaten o platformu kullanmazdın değil mi?

Sorma, her şeyi bir kılıfa uydurmak öyle kolay ki... Bunu bir geliştirici WP10'da harici olarak kullanabiliyor. Emulator ile zaten ön izleme yapan bir geliştirici neden unlock yapma aptallığı içine girsin? Konuyu a.an vatandaş ve sizler developer değilsiniz belli, ha öyleyse kendi uygulamanı kendin yaz ücretsiz mağazaya yollayın. Kapasiteniz varsa, emek hırsızlığı yapmanın hiç bir bahanesi olamaz! Geliştirdiğimiz uygulamaları hiç yapmasa idik ne yapacaktın? Çalacak emek yoksa zaten o platformu kullanmazdın değil mi?
Gören de GameLoft da çalıştı sanacak, ne uygulaması yaptın abicim onu de bir, ha bana salak demeden önce sana diyim, gayet de zekiyim meraklanma, 2-3 sene sonra bu gönderide tekrar buluşalım bir gor o zaman ;)

Merhaba arkadaşlar. Sosyalde birçok arkadaş bu olayı merak ediyor ve bu konuda belirli bir kaynak yok. Bu yüzden bu rehberi hazırlamaya karar verdim.
Öncelikle unlock hakkında bilgi vereyim. Bu Android'deki root olayına benziyor.Unlockta telefon garanti kapsamından çıkıyor gibi bilgiler var hayır çıkmıyor, neden mi? Çünkü unlocku geri alabiliyoruz yani : Ayarlar/Hakkında/Telefonu Sıfırla yolunu izlediğimizde telefon fabrika ayarlarına dönüyor ve artık unlocklu olmuyor. Şimdi şu yolu izleyelim:
Hort :)

Uygulama arşiviniz varsa paylaşma şanısınız var mı?

Lumia Türkiye adına yazıyorum.

Geri
Yukarı