Windows Phone neden alınmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende WP kullandım ilk başlarda sevdim ama sonra ekrandaki kutucuklardan sıkıldım. Market baya bir zayıf gelişmekte diye kimse kimseyi kandırmasın. Ben bildim bileli gelişmekte zaten hala gelişiyor. O zaman gelişince alırsınız. Düşük bütçeler için iyi bir tercih. Her hangi bir Amiral gemisi Android cihaza veya İos'a bütçeniz el vermiyorsa mini cihaz yerine tercih edilebilir. WP stabil çalışıyor gerçekten ama ben şahsen 3 ay sonra iyice sıkıldım. Sonra sattım. :)

@Çağdaş Çağ elbette var :)

Bende WP kullandım ilk başlarda sevdim ama sonra ekrandaki kutucuklardan sıkıldım. Market baya bir zayıf gelişmekte diye kimse kimseyi kandırmasın. Ben bildim bileli gelişmekte zaten hala gelişiyor. O zaman gelişince alırsınız. Düşük bütçeler için iyi bir tercih. Her hangi bir Amiral gemisi Android cihaza veya İos'a bütçeniz el vermiyorsa mini cihaz yerine tercih edilebilir. WP stabil çalışıyor gerçekten ama ben şahsen 3 ay sonra iyice sıkıldım. Sonra sattım. :)
Şuan öyle değil. Şuan oldukça iyi 500.000 uygulama sınırını aştı. Windows 10 olunca neler olabilir bilemiyorum :D

Bırakın şu önyargılarınızı bırakın şu android ıos fanboyluğunu yahu adamlar yapıyor cihaz güçlü sistem stabil şişme yok kasma yok 2,3 uygulama android,ios uygulamasına yetişemedi diyemi bu sitemlerniz haksızlık ediyorsunuz. Kendim lumia 620 kullanmadan önce z1 kullanıyordum kabul kamerası video özelliği tasarımı güzel ama çok büyük banan göre ve sistem hatalarıyla dolu defalarca kamera durduruldu şu durduruldu bu durduruldu hatalarıyla karşılaştım sony kendi uygulamalarını herzaman güncelliyor fakat bunu androind sürümlerine uygulamada sorun yaşıyor ben yıllar sonra windows phone kullanıcısı olarak tek tercihim wp olacaktır gerek sistem yapısı gerek pil durumu gerek donanaımı .

Tabiki whattsapp twitter falan var. Ayrıca Instagram yerine 6Tag ve Vine yerine 6Sec öneririm. Orijinalinden daha iyi uygulamalar.
Düzenleme: Arkadaş kutucuklardan sıkılmış inşallah bugün çekeceğim WP8.1 öğretici videosunu izleyince geri almak ister :) . Bir sorun çıkmaz ise bugün videoyu "WP8.1 Öğretici Video" başlıklı konuda yayınlayacağım.

Saygılar.

Son düzenleme:
Bende Lumia 530 aldım Carrefour'da 299 TL kampanyadan yararlandım cihaz çok iyi

Tabiki whattsapp twitter falan var. Ayrıca Instagram yerine 6Tag ve Vine yerine 6Sec öneririm. Orijinalinden daha iyi uygulamalar.
Düzenleme: Arkadaş kutucuklardan sıkılmış inşallah bugün çekeceğim WP8.1 öğretici videosunu izleyince geri almak ister :) . Bir sorun çıkmaz ise bugün videoyu "WP8.1 Öğretici Video" başlıklı konuda yayınlayacağım.

Saygılar.
Evet sıkıldım bir yerden sonra sıkıyor. Bir daha alıcağımı sanmam. Sistem stabilitesine lafım yok ama o başarılı.

Lumia 630 kullanıyorum çok memnnum, benim telefonumun iki katı özelliği olan bir android telefonla hızları nerdeyse aynı gibi, donma, kilitlenme, çok zorlayınca kapanma gibi bir problemle karşılaşmadım hiç.Kısaca alırsanız pişman olmazsınız.

Görsellik istiyorsanız android, hız istiyorsanız windows phone.

Androidde görsellik var mı ki telefonda kişileştirme yok. :)

Kutucuklardan daha iyi kişileştirebiliyorsun. Buna cihazı üretici firmanında katkısı ayrı tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı