Windows Phone neden alınmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu niye kapatılsın güzel kardeşim siz kullandığınız cihazlara heralde kadın gözüyle bakıyorsunuz şurası şöyle olsun burası böyle olsun , ya hangi android cihazda var wp arayüzü ve görselleştiricide sıkılıp değiştirdim daha büyük telefon aldım diyorsunuz hayret ediyorum wp daha büyük ekranlı cihazı yokmu . Öncelikle bir akıllı telefonda aranacak en önemli şeyleri sayayım size siz fantazi peşindesiniz 1 stabilize wp de var 2 pil ömrü oda var 3 mağaza uygulamaları tüm temel uygulamalar var ve geliştiriliyor . Tuturmuşsunuz androidmi wp mi diye, eğer microsoft google dan önce girseydi akıllı telefon işine siz şimdi en iyi telefon wp diye tartışıyor olacaktınız..

@Süleyman Alkan Kardeşim öncelikle ben arayüzünden sıkıldım. WP tabiki büyük ekran var ama benim demek istediğim zaten sıkılmışım büyük ekranlı bir cihaz almaya karar verdim. G2 aldım sayamadığım kadar özellik var ve hız konusunda da bugüne kadar kullandığım en iyi cihaz zaten. Ayrıca 3000 Mah bataryası var her türlü 1.5 günü çıkartıyor. Telefon stabil çalışıyor 2 sene sonra stabilite denen bir şey kalmayabilir ama zaten 2 sene sonra stabilite olsada değişirim. WP eşittir 3310'un biraz daha akıllı versiyonu başka bir şey değil. Mağazada gelişme varda oda sözde. Android virüslü diyor. 2 yıldır Android'den her türlü uygulama indirdim bir kere virüs bulamadı. Aptal aptal şeyleri aramayın. Yok çıplak gösteren kamera gibi saçma sapan programları indirmeyin.

He birde WP'na ekrana çift tıklayarak açma özelliğini eklemişler bunu akıl edemilmişler ama buna fark atan özellikler Android'te yazdırmayın şimdi yarım saatimi alır sabah işe gidicem.

Öncelikle bana kardeşim derken aramızdaki 11 yaş farkını hatırlatmak isterim ayrıca konulara yazdığın aptal aptal vb argo kelimelerini de hatırlatmak isterim sen ne istersen kullan tabiki seçim senin burada anlatmak istediğimiz akıllı telefon pazarında microsoft çok gelişiyor ve başarılı nokta.

@Ali Özönel Arkadaşımız çok anlayışlı ne güzel anlaşıyorduk. @Süleyman Alkan Ayrıca sen benim yaşımı nerden biliyorsun? İstersen 50 yaşında ol bana Aptal diyemezsin yaşın büyük olabilir ama her şeye sinirlenmeyin. Ben burda şahsi görüşümü yazdım ve WP hiçbir şekilde kötülemedim. Defalarca stabilitesinin bahsettim. @Silinen üye 520'den G2 geçtim ama asıl demek istediğim Android'e kasıyor diyorsunuz ya. Aynı anda her türlü videoyu oynatırken her türlü işlemlemlerinizi takılmadan güçlü bir şekilde yapabiliyorsunuz. Android kasmıyor iyi bir bütçe ayırırsan. @BilgisayarKurdu Sende gel kardeşim WP'cular baya çoğaldı Fanlar. :)

WP çıkmadan önce telefon kullanmıyordunuz her halde.

@Ali Özönel Arkadaşımız çok anlayışlı ne güzel anlaşıyorduk. @Süleyman Alkan Ayrıca sen benim yaşımı nerden biliyorsun? İstersen 50 yaşında ol bana Aptal diyemezsin yaşın büyük olabilir ama her şeye sinirlenmeyin. Ben burda şahsi görüşümü yazdım ve WP hiçbir şekilde kötülemedim. Defalarca stabilitesinin bahsettim. @Silinen üye 520'den G2 geçtim ama asıl demek istediğim Android'e kasıyor diyorsunuz ya. Aynı anda her türlü videoyu oynatırken her türlü işlemlemlerinizi takılmadan güçlü bir şekilde yapabiliyorsunuz. Android kasmıyor iyi bir bütçe ayırırsan. @BilgisayarKurdu Sende gel kardeşim WP'cular baya çoğaldı Fanlar. :)

WP çıkmadan önce telefon kullanmıyordunuz her halde.

Sana aptal demedim konularda yazdığın kelimeler için söyledim iyi oku önce . Ayrıca biz wp için iyi yorum atanları wp,cular diye ayırt ettiğin için seni kınıyorum.:)

:) Fan olan belli WP kategorisine gelmiş laf yapıyorsun. Android kasmasın diye 500 600 liralık ürün alma demişsin. Sendede ekrana sığdırmak dert mi oldu 520 almasaydın. Ayrıca S4 500 600 lira mı oldu ben mi bilmiyorum. Hadi iyi geceler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı