Windows programlarını silen programlar neden önerilmiyor?

Merhaba. Bugün neden tüm dosyalarıyla birlikte uygulamaları silen programları neden kullanmamanız gerektiği hakkında bilgi vereceğim. İstedeğiniz şeyleri aşağıda söyleyin eleştiriye açığım tamamen. Şimdi konuya gelelim arkadaşlar özellikle Windows 8.1 10 ve 11'de bu uygulamaları kullanmamalısınız çünkü bu sürümlerde her program başka bir programa bağlanır ve biri silinirse sorun çıkarır ve bilgisayarınız sürekli hata verecektir. Ben böyle bir program yakın zamanda kullandım ve pişman oldum çünkü PC'nin boot dosyaları bozulmuştu. Ben de USB'yi taktım ve kurulum ekranından bilgisayarımı onar dedim bekledim bir 1 saat sonra onarım başarısız oldu hatsı aldım. Sistem geri yüklemeye başvurdum ama bunun tüm dosyaları bozulmuştu ve açılmadı hata verdi. Son çare format attım arkadaşlar bu olmasa bile birçok sorunla karşılaşacaksınız ondan dolayı forumdaki kişiler bu tür programları önermeyelim lütfen. Çünkü sizde sorun çıkarmadı ise başkasında çıkarabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
CClenar ile;
  1. Microsoft Store
  2. XBOX ile ilgili her şey
  3. Telefon
  4. Cortana
  5. Uygulama yükleyici
  6. Haritalar
gibi bir çok uygulama sildim. Bir sorunum olmadı.
Kullandığın programda sıkıntı olabilir.

Cclenar ile;
  1. Microsoft Store.
  2. Xbox ile ilgili her şey.
  3. Telefon
  4. Cortana
  5. Uygulama yükleyici.
  6. Haritalar
Gibi birçok uygulama sildim. Bir sorunum olmadı.
Kullandığın programda sıkıntı olabilir.

Birçok programda dendim genelde oldu ama CCleaner profesyonel bir program yani iyi yapılmış benim önerim özellikle Regedit ile oynayan programlarla oynamayın.

Hangi program bunlar?
Revo unistaller ve hbit unistaller programları kesin değil.

Sanırsam Revo da yaşadım bunu çok iyi hatırlamıyorum.
Microsoft Edge hariç hepsini siliyordum ben. Sorun yaşamıyorum Microsoft Edge silince sistem yamulmuştu.

Ben Edge'yi ayrı yükledim sildim yine yamuldu çok fazla şey ona bağlı.

Hayır bağlı değil(eğer Edge üzerinde açtığınız dosyaları açabileceğiniz bir program varsa).

Revo ile sorun yaşamanız imkansız.

Yoksadan bahsediyorum ama sistemi yamultuyor hocam bakarım birazdan revomu değil mi yanlış hatırlıyor olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı