Windows sadece güvenli modda açılıyor

Caddy'de ışık olmaz. Nasıl takıldıysa o şekilde çıkar.

Yeni hard diski caddy de düzgünce takıp tekrar denedim okumadı, asıl hard disk takma yerine taktım yine okumadı görmedi. Eski hard diskimle karşılaştırdığım zaman kalınlık olarak küçük kalıyor yanında. Eski harddisk caddye sığmadı mesela. Uyumsuz olma gibi bi durum olabilir mi, yoksa aldığım ürün defolu mu çıktı?

Edit: Bu arada yeni HDD nin çalışma sesini duyabiliyorum ama pek normal bir ses değil.

Eski harddisk caddye sığmadı mesela. Uyumsuz olma gibi bi durum olabilir mi, yoksa aldığım ürün defolu mu çıktı?
Tam uymamam tabi olabilir boyutsal olarak farklı modelleri bulunuyor. Düzgün olanı satın alırken bakacaktınız. Tam uymuyor dediğin Caddy içinde slota oturmuyorsa görmemesi normal.
Bir ihtimal badsector kaynaklı disk kullanılma hale gelmiş olabilir.

Tam uymamam tabi olabilir boyutsal olarak farklı modelleri bulunuyor. Düzgün olanı satın alırken bakacaktınız. Tam uymuyor dediğin Caddy içinde slota oturmuyorsa görmemesi normal.
Bir ihtimal badsector kaynaklı disk kullanılma hale gelmiş olabilir.

Boyutsal olarak derken şu an ki hard diskle üst üste koyduğum zaman ikisi de aynı 2.5 inch. Sadece eskisi 9,5 mm, yeni aldığım 7 mm idi. 3.5 inç olan bir sabit disk almadım yani. Yeni taktığımı görmemesinin sebebi sadece bozuk olduğu içindi sanırım. Bugün kargoyla iade ettim geri.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı