Windows sadece güvenli modda açılıyor

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 89
Cmd yi açıp bcdedit /deletevalue {current} safeboot komutunu yazıp enter'a basın

Tam olarak ne işe yarıyor bu komut?

Disk ölmeye başlamış, %4,8'i hasarlıymış.

Zaten yanan disk bu, artık yandı mı bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmıştı açılmıyordu bilgisayar. Bilgisayarcı kurtarmıştı. Şu an bu harddisk az çok idare ediyor diye düşünüp SSD alsam Windows'u vesaire SSD'ye kursam yanlış mı düşünmüş olurum direkt HDD alıp ileri zamanlarda mı SSD düşünmeliyim?

Zaten yanan disk bu, artık yandı mı bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmıştı açılmıyordu bilgisayar. Bilgisayarcı kurtarmıştı. Şu an bu harddisk az çok idare ediyor diye düşünüp SSD alsam Windows'u vesaire SSD'ye kursam yanlış mı düşünmüş olurum direkt HDD alıp ileri zamanlarda mı SSD düşünmeliyim?

Notebook bilgisayarlarda hem HDD hem de SSD kullanmak için optik sürücüden feragat etmelisiniz. HDD alın.

Benim görüşüm imkan varsa SSD almanızdan yanadır. Optik sürücünün günümüzde kullanım alanları azaldı zaten. Kendimde SSD ve HDD şeklinde kullanıyorum ve SSD aldığımdan beri hiç optik sürücüye ihtiyaç duymadım. Çok zor da kalırsanız USB üzerinden harici sürücü kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı