Çözüldü Windows sitesi güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 2021 LTSC orijinal ISO'sunu ararken Microsoft'un sitesine denk geldim, bu site Microsoft'un kendi sitesi midir? Bir de seçeneklerde turkish yok, English seçeneğini seçcem Türkçe dilini indirebilir miyim?

Çözüm
Evet kendi sitesidir fakat buna ek olarak etkinleştirme kodu alınması gerekiyordu yükleniyor ama bir zaman sonra etkinleştirme olmadığı için 10 15 dakikada bir kapanıyordu.

Ha Türkçesinide anlatayım yüklendikten sonra Türkçeyi indirmeniz gerekiyor.
Evet kendi sitesidir fakat buna ek olarak etkinleştirme kodu alınması gerekiyordu yükleniyor ama bir zaman sonra etkinleştirme olmadığı için 10 15 dakikada bir kapanıyordu.

Çözüm
Evet kendi sitesi.

Google Translate ekrana gelmiyor mu Türkçe dilini seçmeniz için.
Direk sitede seçeneklerde göremedim, Türkçe seçemezmiyim onu merak ettim kurulum esnasında.

Bende orijinal lisans var fakat, LTSC sürümlerinde keyler farklı diye biliyorum, geçerli olurmu lisansım ?.

Direk sitede seçeneklerde göremedim, Türkçe seçemezmiyim onu merak ettim kurulum esnasında.

Bende orijinal lisans var fakat, LTSC sürümlerinde keyler farklı diye biliyorum, geçerli olurmu lisansım ?.
Hayır dediğiniz gibi lisansları farklı olduğu için kendi lisansını kurmak lazım pratikte böyle lisansıda satılıyor hatta ama hiç denemediğim için bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı