Windows siyah ekranda kaldı

HDDKullanıyorum

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum. İlk olarak file: Bcd 00000×98 hatası alıyordum tam bu yazıyı yazarken fotoğraf atabilmek için bilgisayarı kapa aç yaptım ama hata mesajı gelmedi. Onun yerine siyah ekranda kaldı, ne yapabilirim?

1612692313244182039858.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atabilirsiniz. Birkaç kere yeniden başlatırsanız otomatik onarıma da girebilir bekleyin ama bence olmaz.

00000×98 hatası varken otomatik onarımı 28 kere denedim ama maalesef işe yaramadı.

Format atabilirsiniz. Birkaç kere yeniden başlatırsanız otomatik onarıma da girebilir bekleyin ama bence olmaz.
Format usbmden bilgisayarı onarın bölümüne geldim ve çık ve Windows 10 ile devam et seçeneği çıktı tıklayınca yeniden bu sayfaya attı sanırım Windows'da eksik veya bozuk dosyalar var.

Dosya Ekleri

• 16127047690562144540973.jpg
    16127047690562144540973.jpg
    243,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
USB takılı olduğu için oraya atmıştır kurulum orası zaten,evet sanırım PC tam kapanmadan fişi çekmişsiniz ve bunu çok kere yapmışsınız ya da güncelleme yaparken de kapatmış olabilirsiniz.

USB takılı olduğu için oraya atmıştır kurulum orası zaten, evet sanırım PC tam kapanmadan fişi çekmişsiniz ve bunu çok kere yapmışsınız ya da güncelleme yaparken de kapatmış olabilirsiniz.

Güncelleme kaynaklı sanırım format atmadan çözüm yolu var mı acaba önemli şirket verileri vb şeyler var içerisinde.

Şöyle yapabilirsiniz format atmak zorundasınız ama USB'ye linux ISO'su yükleyip onu açın orada "Linuxu Kur" "Linux'u dene" olacak Linuxu deneye basarsanız bir masaüstü gelir oradan windowstaki gibi dosyalarıma girip içindeki önemli verileri yedekleyebilirsiniz sonra da format yolu var.

Şöyle yapabilirsiniz format atmak zorundasınız ama USB'ye Linux ISO'su yükleyip onu açın orada "Linux'u kur" "Linux'u dene" olacak Linux'u deneye basarsanız bir masaüstü gelir oradan Windows'taki gibi dosyalarıma girip içindeki önemli verileri yedekleyebilirsiniz sonra da format yolu var.

Sadece iş dosyalarımı almak için az önce denedim ama Windows 10 dosyaları silinmiyor silsemde geri geliyor başka PC'den de denesemde olmadığı için Linux ISO attığımda belirttiğiniz yerde işletim sistemi yok hatası alıyorum Windows 10 dosyalarını nasıl sileceğim?

O şekilde Windows dosyalarını silemezsiniz. LinuxISO'yu Rufus ile yazdırdınız mı? Ondan dolayı görmüyor muhtmelen. Windows dosyalarını silmek için format şart.

O şekilde Windows dosyalarını silemezsiniz. Linuxıso'yu Rufus ile yazdırdınız mı? Ondan dolayı görmüyor muhtmelen. Windows dosyalarını silmek için format şart.

Rufus ile yazdırdım ama nedense USB içinda kalan ve silinmeyen dosyalar nedeniyle olmuyor sanırım bugün bir daha deneyeceğim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı