Windows sürümü nasıl düşürülür?

T.t

Hectopat
Önceden Windows 10 2018 sürümü vardı. Son sürüme güncelledim ağırlaşma oldu. Bilgisayarda RAM 4 GB ve AMD Radeon R5 M330 sistem var. En kolay yoldan nasıl Windows 8.1 yapabilirim? Yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 e bende geçtim ama ekran kartımın güncellemesi 8.1 için en son 2018 de atılmış bende sistemi olabildiğince güncel tutmak adına windows 10 a geri döndüm ama şöyle bir durumda var eğer W10 dan 8.1 e geri geçersen tüm verilerin silineceğini unutma W sürümü düşürürsen uygulamalar vs gidecek .
Bir de neredeyse çoğu driver win 8.1 için güncelleme almıyor . Fazla tutulmadığından olsa gerek.

Windows 8.1 e bende geçtim ama ekran kartımın güncellemesi 8.1 için en son 2018 de atılmış bende sistemi olabildiğince güncel tutmak adına windows 10 a geri döndüm ama şöyle bir durumda var eğer W10 dan 8.1 e geri geçersen tüm verilerin silineceğini unutma W sürümü düşürürsen uygulamalar vs gidecek .
Windows 2018 sürümüne gidersem eğer herşey mi gidecek bütün uygulamalar yani?
Eki Görüntüle 1080870

Bunun Windows 8.1 yazanı var mı Windows old dosyasını silmediysen 15 gün geçmediyse geri dönebilirsin diye biliyorum. Evet ben yazana kadar 10 kişi yazmış yazdığım yazıyı görmezden gelin cevabı vermişler.
Hiç 8.1 yapmadım 6 yıl önce freedostan win 10 yüklemiştik.

Windows 2018 sürümüne gidersem eğer herşey mi gidecek bütün uygulamalar yani?
Windows 8.1 den bahsediyorsak evet temiz kurulum yapman gerekir ve tüm verilerin silinir. Sürüm düşürürsen verilerini koruyamazsın ancak mesela 8 veya 8.1 den 10 a geçersen verileri koruyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı