Windows ürün anahtarı nereden alınır?

Hocam denk gelmedim bende almayı düşünüyorum ama böyleleri yüzünden emin olamıyorum. Sağlamlisans ilgileniyor diyorlardı belki Retail aldım ama MAK verdiniz deyince düzeltirler. Ya da hepsi böyle bilmiyorum.

Bak bu keyler internet ortamında bedava paylasılıyor, insanları kandırıyorlar.
Ofiste mesela 10 tanesi benim bedava, sana MAK key i para ile satıyorlar.
Özel olsa sana retail/oem atardım.
1 ay oldu buraya üye olalı 8. ban yedim😁

Evet tahmin ettigim gibi MAK çakmışlar sisteme
O anahtarı muhtemelen 200/300 kişiye minimum satarlar.
2 gün önce ofis 2019 Pro Plus MAK key ile xlm ye yazdırıp Microsoft'tan indirip 7Z ile paketledim
7 PC'ye kurdum.
Farklı platformlarda paylasmıstım MediaFire da
Örnek olarak bakacağım ben kullandıgımda 550'ler civarıydı, biraz sonra paylasırım..
nasıl kaldırabilirim bu anahtarı peki sağlam lisans üzerinden key alıp onu kullanayım

Siz Mak diye mi retail diye mi aldınız Retail ise söylediğiniz de düzelttiler mi?
OEM olarak aldım ben binbirkey diye bir siteden

nasıl kaldırabilirim bu anahtarı peki sağlam lisans üzerinden key alıp onu kullanayım

Bu Mak yazanı size OEM key diye mi sattılar? Al işte güvenmemek için bir sebep daha.

Bu Mak yazanı size OEM key diye mi sattılar? Al işte güvenmemek için bir sebep daha.

G2A ve Kinguin'den alabilirsiniz.

Bu MAK yazanı size OEM key diye mi sattılar? Al işte güvenmemek için bir sebep daha.

Bu MAK yazanı size OEM key diye mi sattılar? Al işte güvenmemek için bir sebep daha.

Adamların ofis bile KKTC😁

Sağlam lisanstan alsam gene aynı şeyimi yaşarım.

Bilemem hiç alışveriş yapmadım, yanlış yönlendirmek istemem.
İletişim neresi bir bak🥴

Ne kadara hocam?

40 TL'ye aldım ben oradan sağlam lisanstan 90TL'ye yaad 190 TL'ye alırım bilmiyorum alırsam oda.

CMD yonetici slmgr. VBS -upk enter (ürün anahtarı başarı şle kaldırılmıştır)
Yeni keyini girebilirsin ama bunu kullanman sana zararı yok...

Hocam CMD'yi yönetici olarak açıp bunu yazıp enterliyorum böyle bir hata veriyor daha yeni format attım ama kaldırmak istiyorum lisansı yavaşlattığını düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 1703947354805.png
    1703947354805.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı