Çözüldü Windows üzerinden yapılan ses ayarları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Kulaklığın önemi yok, eski kulaklığımda da oluyordu. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Seçeneklere tik atıp ayar yapsam çalışması gerekiyor, ki çalışıyor çoğu zaman. Ama bazen işlemiyor bu ayarlar, ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• asdasd.png
    asdasd.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Dynamic range compression, müzikte ses seviyesini kontrol altında tutmaya yarayan elektonik cihazdır. Çok yüksek sesleri azaltıp, çok düşük sesleri artırarak sesin dengelenmesine katkıda bulunur bu ayarı kapatın ve Advanced bölümündeki ses kalitesini en yüksek ayara alın.
Dynamic range compression, müzikte ses seviyesini kontrol altında tutmaya yarayan elektonik cihazdır. Çok yüksek sesleri azaltıp, çok düşük sesleri artırarak sesin dengelenmesine katkıda bulunur bu ayarı kapatın ve Advanced bölümündeki ses kalitesini en yüksek ayara alın.

Çözüm
Bu sorunu çözdüm coktan. Ayarları biraz kurcalayıp bir şeyleri sıfırladım, düzeldi. Orada gördügünüz hicbir tik calısmıyordu, yani açsam da kapasam da her şey aynıydı. Devre dışı kalmıs gibi, ve sorun sesi yükseltmek icin indirdigim Sound Booster programından kaynaklıydı. Yine de teşekkürler.

Bu sorunu çözdüm coktan. Ayarları biraz kurcalayıp bir şeyleri sıfırladım, düzeldi. Orada gördügünüz hiçbir tik calısmıyordu, yani açsam da kapasam da her şey aynıydı. Devre dışı kalmıs gibi, ve sorun sesi yükseltmek için indirdigim sound booster programından kaynaklıydı. Yine de teşekkürler.

Hocam oradayada parmak bascaktım 3.parti uygulama var mı diye ama hızlı çıktınız sorun yoksa iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı