Windows Update %99'da takılıyor ve disk kullanımı artıyor

fadedninna

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
• 2017-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1709 12 Toplu Güncelleştirmesi (KB4054517)
adlı güncelleştirmeyi yüklerken %99 takılıyor ve işlemci disk kullanımı acayip artıyor. Bilgisayarımı kapatmaya çalıştığımda ise Windows hazırlanıyor bilgisayarı kapatmayınız diyor. Rahat 1 saat kapanması sürüyor. Tekrar açtığım zaman her şey kendini tekrarlıyor. bu güncellemeyi yapamıyorum yani.

wue.png

Yok mu yardım edecek?

Dosya Ekleri

• sorun1.png
    sorun1.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 240
  • sorun2.png
    sorun2.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 235
  • sorun3.png
    sorun3.png
    71,4 KB · Görüntüleme: 222
Aynı sorun bende de var. Bilgisayar kısır döngüye girdi. Güncelleme sorun gidermeyi çalıştırıyorum bekleyen güncellemeler var bilgisayarınızı yeniden başlatın diyor. Yeniden başlatıyorum kapanıp açılması 3 saat kadar sürüyor. Ama sorun devam ediyor. Aynı yerde takıldı kaldı. Windowsun yüklü olduğu Disk C 'de 100 gb boş yer olmasına rağmen şu anda hiç boş yer kalmadı.

Bende bu sorun bir akşam bilgisayarı düzgün kapatmadığım için oldu diye düşünüyorum. Güncellemeler düzgün yüklenmedi ve kısır döngüye girdi. Güncellemeyi indirdim. Kendim yüklemeyi denedim bekleyen güncellemeler var bilgisayarı yeniden başlatın uyarısı veriyor. 1709 12 Toplu Güncelleştirmesi (KB4054517) benim bilgisayara yüklenmek istemiyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bilgisayarında SSD var mı bilmiyorum fakat Windows 10=SSD. Arkadaşım bilgisayarı yeni aldı özellikleri benim bilgisayardan yüksek yeni nesil işlemci olduğu halde güncelleme alınca 2 saat bir güncellemeyi yükleyemiyor. Tabi HDD kurulu sistemli Asus. Adama SSD al deyince bak benimde HDD böyle sorun vardı SSD aldım sorunlar kalmadı deyince adam bana SSD aldın övüyon mu diyor gelde sinir olma hem sorun var hemde soruyor cevaplayınca övmüş oluyoruz. :kararsız:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı