Windows Update AMD display yüklemesi nedir?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Update bölümünde böyle bir güncelleme çıkıyor. Daha önce bunu yükleyen oldu mu veya karşılaşan?
Tam olarak nedir bu? Ekran kartı sürücüsü gibide durmuyor. Nedir detaylı bir bilgiyede varamadım?
Açıklayan olursa çok memnun olurum.

images-1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile ekran kartı sürücülerinin hepsini kaldırın ve AMD'nin sitesinden uygun olan en güncel WHQL imzalı sürücüyü kurun ve Windows'un sürücülere müdahale etmesinin ayarını kapatın. İlgili linkler aşağıda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski sürüm o yüklemeseydin keşke.

Hocam yüklemedim zaten. Sırf bu lanet şey için Windows Update'den hiçbir güncelleme yapmadım aylardır. Nasıl iptal edilir, onun hakkında da yeterli bilgi yok. Yıl olmuş 2021 hala bu tip güncellemeleri kökten duraklatma veya durdurma yok. Şaşılacak durum doğrusu.

Ayrıca zaten ekran kartı sürücüm var, daha neyi yüklüyor ki bu?

Hocam yüklemedim zaten. Sırf bu lanet şey için Windows Update'den hiçbir güncelleme yapmadım aylardır. Nasıl iptal edilir, onun hakkında da yeterli bilgi yok. Yıl olmuş 2021 hala bu tip güncellemeleri kökten duraklatma veya durdurma yok. Şaşılacak durum doğrusu.

Ayrıca zaten ekran kartı sürücüm var, daha neyi yüklüyor ki bu?

İlgili linkleri zaten koydum oradan bakabilirsiniz orada nasıl iptal edeceğiniz de yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı