Çözüldü Windows Update "Bir sorun oluştu. Ayarları daha sonra yeniden açmayı deneyin" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

belugaman

Femtopat
RAM
24 GB
Ekran kartı
GTX 1050 ti msi
Anakart
ASRock B150M
İşlemci
intel i7-7700
Bir 1 yıl önce falan bu sorun olmaya başladı. Ben de YouTube ve forumlardan bu soruna baktım fakat hiç etki etmedi ben de nasıl olsa geçer demiştim. Bilgisayarımı kullanmaya devam etmiştim, fakat bu sorun bir sürü sorunu da beraberinde getirdi. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı veya yardımcı olabilecek?
Görsel:

Screenshot_1.png

Bir 1 yıl önce falan bu sorun olmaya başladı. Ben de YouTube ve forumlardan bu soruna baktım fakat hiç etki etmedi ben de nasıl olsa geçer demiştim. Bilgisayarımı kullanmaya devam etmiştim, fakat bu sorun bir sürü sorunu da beraberinde getirdi. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı veya yardımcı olabilecek?
Görsel:

Eki Görüntüle 2013186

Windows 10 hangi sürümünü kullanıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Maalesef bu hatayı verdi.

Windows 10 en iyisi bu güncelleme aracı ile bozuk olan dosyaları düzeltebilirsin resmi bir yöntem.

Araştırmanız için teşekkürler hocam deneyeceğim.

Windows 10 en iyisi bu güncelleme aracı ile bozuk olan dosyaları düzeltebilirsin resmi bir yöntem.

Kanka çok sağ ol kaç yıldır bu sorunun cevabını bulamamıştım çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Maalesef bu hatayı verdi.

Araştırmanız için teşekkürler hocam deneyeceğim.

Kanka çok sağ ol kaç yıldır bu sorunun cevabını bulamamıştım çok teşekkürler.

Sorununuzun çözülmesine çok sevindim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı