Windows Update,Curse voice ve Facebook video kurulum sorunları

kansavkaplan

Hectopat
Arkadaşlar windows 8.1 industry pro kullanıyorum.

Normalde facebook görüntülü arama kurulumunu yapmıştım fakat temizlik yaparken arada bunu da silmişim.Şimdi kurmak istediğimde aşağıdaki resimde gösterdiğim hatayı alıyorum ve internette bununla ilgili olan tüm çözümleri denedim olmadı..

Ayrıca League of legens için curse voice kurulumunu da yapamıyorum onda da aşağıda verdiğim hata ekranını alıyorum ve yine denemediğim şey kalmadı.

Hataların bilgisayarımdaki windows installer ile ilgili olabileceğini düşündüm ama bir türlü ne olduğunu anlayamadım ne yapmam gerektiğini.

Ayrıca hazır windows 8.1 bölümünde konuyu açmışken bir kurulum problemimi daha söylemek istiyorum.
Windows 8.1 için çıkan son büyük güncelleme ve onun yanındaki diğer küçük güvenlik güncelleştirmelerini windows update ile kuruyorum ve güncelleştirmeleri yüklemek için yeniden başlat çıkıyor başlatıyorum yüklüyor ama bilgisayar açılınca aynı güncelleştirmeler tekrar geliyor ve yüklenmediğini farkediyorum çünkü gelmesi gereken yenilikler gelmedi güncelleştirmelerle ilgili.
Güncelleştirmeleri indirip elle kurulum da denedim sırasıyla yaptım ama yine aynı problem oldu yani birşey değişmedi.

Çok fazla konuda çok fazla yardıma ihtiyacım var umarım yardımcı olursunuz.

Adsız.png
h1.png
h2.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı