Windows Update, gerekli tüm sürücüleri kurar mı?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sürücü yüklemek ile uğraşmaktan bıktım, Driver Booster gibi programlara da artık güvenmiyorum. Sizler de sürücü programlarını zaten önermezsiniz.

Windows Update, biliyorum en güncelini kurmayacak ama gerekli tüm sürücüleri kursun yeter. Ayrıca aygıt yöneticisinden her bir aygıta sağ tıklama yapıp güncelini online aramak ile, Windows Update aynı işlevi mi görüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update, sürücülerin en son sürümlerini bazen yüklemiyor. Donanım kimliği ile sürücülerinize en güncel olan sürümleri yükleyebilirsiniz. (Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun)
Aygıt yöneticisinde her bir aygıta sağ tıklayıp güncel sürümü aratırsanız da en güncel sürümleri bulamayabiliyor. Ben bilgisayarımı satın aldıktan sonra uygun sürücüleri donanım kimliklerine bakarak buldum ve kurdum.

Dün, sürücüsü olmayan R9 390 için sürücü araması yaptım ve en güncel sürücüyü kullandığımı söyledi. :) Elinizle kendiniz kurun resmi sitelerden sürücüleri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı