Windows Update sürekli sistemi bozuyor

Makaleler
9
Daha fazla  
Ya bir sürücü var indiriyor ama yükleyemiyor. Her yeniden başlat dediğimde 2 saat sonra güncellemeyi yükleyemeyip açıyor sistemi. Sistem açıldıktan sonra da az kullanıp yeniden başlatmak istediğimde yine 2 saat bekliyorum. Bir anda gökten iner gibi güncelleme geldi. Bir daha sistemimi kullanamaz oldum arkadaşlar kapanmıyor da sistem bu arada. Bu şeyden ben nasıl kurtulabilirim?

Bu arada format atılarak da denendi. Her seferinde hata veriyor yeni formatlanmış sisteme bile kuramıyor.

Ya bir sürücü var indiriyor ama yükleyemiyor. Her yeniden başlat dediğimde 2 saat sonra güncellemeyi yükleyemeyip açıyor sistemi. Sistem açıldıktan sonra da az kullanıp yeniden başlatmak istediğimde yine 2 saat bekliyorum. Bir anda gökten iner gibi güncelleme geldi. Bir daha sistemimi kullanamaz oldum arkadaşlar kapanmıyor da sistem bu arada. Bu şeyden ben nasıl kurtulabilirim?

Bu arada format atılarak da denendi. Her seferinde hata veriyor yeni formatlanmış sisteme bile kuramıyor.

Bugünkü bilmem kaçıncı Windows 11 sorun konusu @WinTime hocam yardımcı olabilir.

Bugünkü bilmem kaçıncı Windows 11 sorun konusu @WinTime hocam yardımcı olabilir.

Şeyleri kontrol ediyorum bak o konuda yanlışın yok bazı güncellemelerde buglar ortaya çıkıyor. İnternetten gelen güncellemenin derlemelerinde insanlar yorum yapıyor bozuk veya düzgün çalıştığına dair. Hemen yapmamak lazım güncellemeleri hepsi bu.

Şeyleri kontrol ediyorum bak o konuda yanlışın yok bazı güncellemelerde buglar ortaya çıkıyor. İnternetten gelen güncellemenin derlemelerinde insanlar yorum yapıyor bozuk veya düzgün çalıştığına dair. Hemen yapmamak lazım güncellemeleri hepsi bu.

Güncellemelerle bozuyorlar zaten.

Buradan aracı indirin ve açın. Ardından çıkan pencerede
1692746334152.png

"Hide updates" butonuna basın ve sorunlu olan sürücü güncellemesini seçin.
1692746371558.png

Sonra bu pencerede "Close" butonuna basın ve sorununuz çözülmüş olacak.

Buradan aracı indirin ve açın. Ardından çıkan pencerede
Eki Görüntüle 1913568
"Hide updates" butonuna basın ve sorunlu olan sürücü güncellemesini seçin.
Eki Görüntüle 1913569
Sonra bu pencerede "Close" butonuna basın ve sorununuz çözülmüş olacak.
Yok yok bunlar değil. Bu çözmez. İntelligo sürücüsü yüklenemiyor. Keşke .NET çerçevesi olsa sorun. İntelligo paketinde ciddi bir sorun var. Sistemi kullanılmaz hale getirdi.

Hayır hocam ben örnek olsun diye gösterdim ben isminde ön izleme yazan güncelleştirmeleri yüklemiyorum genellikle çünkü onlar sorunlu oluyor.

Ben de kurmadım ki. Kendisi inatla sürücü kuruyor bir tane.
İnternet bağlantısını kesin ve ardından aracı flash belleğe koyup format atın. Sonra güncelleştirmeleri denetle yapın. Güncellemeler listelendikten sonra internet bağlantısını kesin ve üstteki adımları takip edin.

Keşke o olsa. Onu da hallettim. Lanet olasıca güncelleme. Onu da format atarak çözdüm. Baya bekliyor o güncellemeyi yaparken. Biraz uzun bekleyince kuruyor iyi ki.

Hayır hocam ben örnek olsun diye gösterdim ben isminde ön izleme yazan güncelleştirmeleri yüklemiyorum genellikle çünkü onlar sorunlu oluyor.
Ben de kurmadım ki. Kendisi inatla sürücü kuruyor bir tane.

Linux kurduracak i9 sisteme şu salak Windows. Nefret ediyorum nefret. FH4 oynamak için sırf katlanıyorum zaten şu Windows'a. Yoksa Linux kurar hayatım boyunca rahat ederdim.

Geri
Yukarı