Windows Update sürekli sistemi bozuyor

Makaleler
9
Daha fazla  
Ya bir sürücü var indiriyor ama yükleyemiyor. Her yeniden başlat dediğimde 2 saat sonra güncellemeyi yükleyemeyip açıyor sistemi. Sistem açıldıktan sonra da az kullanıp yeniden başlatmak istediğimde yine 2 saat bekliyorum. Bir anda gökten iner gibi güncelleme geldi. Bir daha sistemimi kullanamaz oldum arkadaşlar kapanmıyor da sistem bu arada. Bu şeyden ben nasıl kurtulabilirim?

Bu arada format atılarak da denendi. Her seferinde hata veriyor yeni formatlanmış sisteme bile kuramıyor.

Hayır hocam ben örnek olsun diye gösterdim ben isminde ön izleme yazan güncelleştirmeleri yüklemiyorum genellikle çünkü onlar sorunlu oluyor.

İnternet bağlantısını kesin ve ardından aracı flash belleğe koyup format atın. Sonra güncelleştirmeleri denetle yapın. Güncellemeler listelendikten sonra internet bağlantısını kesin ve üstteki adımları takip edin.

Evet önizlemeler iyi olmuyor. Insider da olmasınlar.

İnternet bağlantısını kesin ve ardından aracı flash belleğe koyup format atın. Sonra güncelleştirmeleri denetle yapın. Güncellemeler listelendikten sonra internet bağlantısını kesin ve üstteki adımları takip edin.
Denendi. Yine kurmaya çalışıyor aynı sürümü.

Güncellemeyi kaldırdıktan sonra Update'leri 5 haftaya kadar erteleyebiliyorsunuz hocam. O arada zaten fixlenir.
İşte o dediğini de yapamıyorum. Çünkü cihaza hani ilk sürücüleri kurar ya. İşte tam o evrede sorun zaten. Hiç güncelleme yapmadığım için kapatamıyorum. İlk güncellemeleri almadan kapanmıyor. Öyle saçma sapan bir durum.

Ya bir sürücü var indiriyor ama yükleyemiyor. Her yeniden başlat dediğimde 2 saat sonra güncellemeyi yükleyemeyip açıyor sistemi. Sistem açıldıktan sonra da az kullanıp yeniden başlatmak istediğimde yine 2 saat bekliyorum. Bir anda gökten iner gibi güncelleme geldi. Bir daha sistemimi kullanamaz oldum arkadaşlar kapanmıyor da sistem bu arada. Bu şeyden ben nasıl kurtulabilirim?

Bu arada format atılarak da denendi. Her seferinde hata veriyor yeni formatlanmış sisteme bile kuramıyor.

Bugün kaçıncı bu?
Muhtemelen Windows 11'le ilgilidir yakında düzeltirler diye düşünüyorum sabaha kalmaz düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı