Çözüldü "Windows-upt.exe" Yüksek İşlemci Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen dostum bende de olmaya başladı. Dosya konumuna girip sildim dosyayı. Ama hala çıkıyor. C: de "eth" adlı klasör olarak gözüküyor. İçi boş fakat sağ üstten eth diye arattığımda hiç bir sonuç çıkmıyor. Avast virüs programı ile arattım ama sonuç bulamadı o da. Şu an Zemana Antilogger' u deniyorum. İnşallah düzeltebiliriz.
Kardeşim aynı sorun bendede var Zemana ile olmadı nasıl olacak yardımcı olurmusun.

Aynı sorun bendede var nasıl çözdünüz siz ?

Şuan aynı sorunu yaşamaktayım. C klasörünün içinde eth klasörü var ve virüs bunun içinde. Ne yapıp etti isem şu klasörü silemedim. Onu geç klasöre ulaşamadım. İçini açınca boş gözüküyor fakat özelliklerde 40mb yazıyor yardım edin.

Şuan aynı sorunu yaşamaktayım. C klasörünün içinde eth klasörü var ve virüs bunun içinde. Ne yapıp etti isem şu klasörü silemedim. Onu geç klasöre ulaşamadım. İçini açınca boş gözüküyor fakat özelliklerde 40mb yazıyor yardım edin.
Dosya Gezgini'nde Görünüm sekmesi var orada Gizli Öğeler'i işaretlersen görünür sonra silersin. Ben bu şekilde yaptım.

Dostum gizli dosya degil hicbir sekilde gozukmuyor. Zaten formatlayacagim.

Dostum ne yaptıysam olmadı :D KIS bile bulamadı. Değişik bir tecrübe yaşadım. ETH diye bir klasör var fakat gizli. Gizli klasörleri görmeyi açsam bile gözümüyordu. Zaten format atacaktım. Çünkü son sürüm W10 da gelen simgeler hoşuma gitmişti. Bu virüs aracı oldu.

Aynı sorun var ve bir türlü çözemedim arkadaşlar. SSD var. Windows'un sitesinden indiriyorum Win 10'u ama bir türlü kullanamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı