Windows ve Ubuntu Kurma Rehberi

İki Ayrı İşletim Sistemi Kurma Rehberi

Merhaba Technopat. Bu 2. konum ve yararlı bir video yapmak istedim. Özellikle format atmak ve Ubuntu işletim sistemini bilgisayar üzerinden kurmak hakkında sorularınızı yanıtlayabilecek kadar iyidir. İyi seyirler dilerim. :)

Windows İşletim Sistemi Kurulumu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubuntu (Linux) Bilgisayar Üzerinden Kurulumu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma sade internet kullanımı ve Open Office için Windows 8'in yanına Ubuntu kuracağım. Aynı zamanda Ubuntu hakkında bilgilenmeyi ümitliyorum.

Size bir sorum var:
Ubuntu işletim sistemini sadece 3 saat kullanmış bir insanım. Hangi Ubuntuyu önerisiniz? Stabil olması lazım.

LTE Denenilmiş ve onanılmış sürümlerdir. Linkte paylaştığım linklerden indirip usb'ye yazabilirsiniz. Eski bir bilgisayarım vardı Intel Pentium. :) 2 senedir Ubuntu işletim sistemiyle arada bir çalıştırıyorum. Depolama amaçlı kullanıyorum. Eğer Linux bir işletim sistemine geçerseniz virüslerden de korunmuş olursunuz.
İyi günler dilerim.

Ayrıca Çöp kutusunun sol tarafına bakın. :)

Bilgisayarıma sade internet kullanımı ve Open Office için Windows 8'in yanına Ubuntu kuracağım. Aynı zamanda Ubuntu hakkında bilgilenmeyi ümitliyorum.

Size bir sorum var:
Ubuntu işletim sistemini sadece 3 saat kullanmış bir insanım. Hangi Ubuntuyu önerisiniz? Stabil olması lazım.
Yeni çıkan Ubuntu 13.10 önerim dir ama destek ihtiyacın olursa Ubuntu 12.04 kullan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı