Windows Vista 2021 de kullanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hala aynısını söylüyorum.

Eki Görüntüle 905595

Ben kendi tecrübelerimle( bir arkadaşım 2 kuzenim de HDD ile kullanıyor) söylüyorum.

Eki Görüntüle 905590

@PossibleTurco hocam yetişin, komedi gibi içerik çıktı yetişin.
Hala aynısını söylüyorum.

Eki Görüntüle 905595

Ben kendi tecrübelerimle( bir arkadaşım 2 kuzenim de HDD ile kullanıyor) söylüyorum.

Eki Görüntüle 905590

Aslında yavaş çalıştığına ve senin hiçbir şey bilmeyen bir Windows 10 fanı olduğunu göze alırsak, kendini avutuyorsun başka bir ihtimal yok.

Aslında yavaş çalıştığına ve senin hiçbir şey bilmeyen bir Windows 10 fanı olduğunu göze alırsak, kendini avutuyorsun başka bir ihtimal yok.

Hayır alakası yok ben mayıs 2020 de Windows 10'a geçtim ilk geçtiğim zamanlar yavaştı yükseltmeyle geçmiştim ve son formatı 2-3 yıl önce atmıştım şu an en son kasım'da format attım ondan sonra tüm güncellemeleri yükledim gayet hızlı ve rahat kullanıyorum bir ara tekrar yavaşlamıştı aralık ayıydı sanırım ocak ayında geri düzeldi.

İlk mesajınızdan da gidin.

1614875476179.png

Böyle bir kural var ben daha önce bir kere bundan banlanmıştım.

1614875554880.png

Aman hocam bu üye beni ilgilendirmiyor artık. Kafasında kurduğu komik ve yalan dünyasında yaşasın arkadaş. Adam daha Linux'u komut satırından ibaret zannediyor. Windows 10'un HDD'ler için herhangi bir optimizasyonu yok. Bunu yüz kere söylesem de anlamıyor. Windows 10 SSD'ler için optimize edilmiştir. Microsoft'un artık HDD'ler umurunda bile değil. Tek derdi SSD kullanıcılarına daha iyi performans sunmak. Bu adam hala çıkıp yok bende sorun yok diye kendini avutmaya çalışıyor. Bal gibi de yavaş çalışıyor Windows 10 HDD ile. Gidip UWP uygulamalarına bir girmeye çalışsın ne kadar zamanda giriyor görsün. 300-400 IOPS veren HDD'ler ile Windows 10 kullanılamaz!

Ayrıca Windows 2000 kurdum diye çıkardığı tartışmayı da unutmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı