Windows Vista neden sevilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D-Dostum yoksa sen Sarı Siyah forumdaki Pcbilgilisi adlı kişi misin? Orada ban yemişti arkadaş ve Vista savunuyordu. Bu arada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim bu SP1 SP2 yüklesen sorunların hepsi çözülür. Ayrıca oradaki hataların bazılarını ben neden 7'de yaşıyorum?
Ne? Windows 10 en iyisi!
Ne? Windows Vista en iyisi!

Bence sırf RTM sürümündeki buglardan dolayı sevilmiyor SP2 ile düzeldi.
Ama insanlar o kadar horinizasyon çocukları ki SP2'yi bir araştırıp bakmadılar :)

@Sonic12983 Vista SP2 güncellemesi çıktıktan birkaç ay sonra 7 çıktı 7. SP2 ile düzeldi, evet ama insanlar niye 7 varken Vista'dan devam etsinler?

2021'de zaten Vista'yı savunmanın bir mantığı yok. :)

@Taha Batur Uysal Hocam Vista tutulsaydı dahi 2021'de kullanılacak mıydı? Hayır.
Microsoft Windows 7'nin bile fişini çekmişken neden 2021'de Vista kullanalım? Güvenlik açıkları, tarayıcı desteği yok, güncelleme almıyor. Ayrıca karışamazsınız. Kimin hangi sistemi kullanacağına, sevip sevmeyeceğine karışamazsınız.

Kardeşim bu SP1 SP2 yüklesen sorunların hepsi çözülür. Ayrıca oradaki hataların bazılarını ben neden 7'de yaşıyorum?

Ne? Windows Vista en iyisi!

Ama insanlar o kadar horinizasyon çocukları ki SP2'yi bir araştırıp bakmadılar :)
Kardeşim git artık ya kanser ettin insanları. Moderatörler gerekli işlemleri yapacaktır hakkında :)
@Sonic12983 Vista SP2 güncellemesi çıktıktan birkaç ay sonra 7 çıktı 7. SP2 ile düzeldi, evet ama insanlar niye 7 varken Vista'dan devam etsinler?

2021'de zaten Vista'yı savunmanın bir mantığı yok. :)
Hocam bırakın ya kendi ortamlarında yaşasınlar; alsınlar 2010 model bir kasa, kursunlar içine Vista'yı kendi hallerinde hayat sürsünler. Hakaret algılamayın, hakaret etmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı