Windows XP deneyimlerim

Windows XP sürücüsü için gerekli adres:

Tarayıcı olarak Pale Moon örnek gösterilmiş.
Google Chrome 86 kullanılabilir. Pale Moon'a eşlik edebilir.
İndirmek için gerekli adres: Google Chrome.7z
Kuruluma gerek yok. İndirdiğiniz ZIP dosyasını ayıkladığınızda oluşan "Google Chrome\Chrome\Application" dizininde bulunan 360chrome.exe ile uygulamayı başlatabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim. Sonucu sizlerle paylaşırım.
Edit: Bir sorum daha var. Kurarken alternatifteki infi mi kurayım yoksa normal diğerlerini mi kurayım?

Son düzenleme:
Eğer XP hala donanım güncelleştirmeleri vs alsa kesinlikle XP kullanırdım ama günümüzde Win 10'dan başkası işinizi görmez.

Windows XP desteği kesildiği için güvenlik olarak çok zayıf hatta en basit hacklenebilen işletim sistemi. Bilinen kapatılmamış bir sürü açığı var dikkatli olmanızı öneririm.

Windows XP'nin desteği devam etse keşke. Arama kısmındaki Cingöz, Merlin, Gamze, Uzaylı, Meşhur Bliss duvar kağıdı, Pinball oyunu... Bunları günümüzdeki işletim sistemlerinde bulamıyoruz.

Şuna bir baksanız.

Ben aslında kullandım, ve arkadaşın dediği gibi, çok güzel. Ama maalesef mavi ekran hatası aldığım için, Microsoft Windows 7'ye geçtim.

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim. Sonucu sizlerle paylaşırım.
Edit: Bir sorum daha var. Kurarken alternatifteki infi mi kurayım yoksa normal diğerlerini mi kurayım?

Alternatif INF dosyası koşullu durumlar için olmalı. Normal kurulumda aksaklık oluşursa alternatif ile normali takas edip deneyin. Sürücü işe yaramazsa elimden geldiğince alternatif sürücüler sunarım.

Görünümüne diğer özelliklerine kimsenin birşey dediği yok ama tarayıcı desteğinin çekilmesi güncellenmemesi benim kaldırabileceğim şeyler değil.

Geri
Yukarı