Windows XP kurulmuyor

Yandexg

Picopat
Arkadaşlar Windows 10 kur filan demeyin. PC kötü olduğu için Windows XP kurmam lazım ama kuramadım bir türlü.
Elimde 8 GB flash var Rufus vb denedim CD yeri açılmıyor Windows XP kurmam gerek yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

XP için internet üzerindeki Keyler geçerli mi?
Yoksa anahtar alınmalı şart mı?
Bizde Azerbaycan'da 500 MB RAM kullananlar bile var. :)

Ben yakın zamanda XP kurulumu yaptım. Bazı cihazlara sadece kurmak yetmiyor.
İnternete girmek için bununla kök sertifikalarınızı güncelleyeceksiniz.
(ZIP dosyasının şifresi: password )

Evet, internetteki Key oluyor hala, gerçi bu ISO'ya bağlı bir durum. Ayrıca Chrome'un eski sürümünü indireceksiniz.

Windows XP yıllarından kalma program arşivim var eski cihazları tamir etmek için. Office 2007, Visual Studio 2008 vb. ☺️

Artık Abandonware (terk edilmiş yazılım) olduğu için XP ISO dosyasının yanında Key'de veriyorlar.

@Kartellmeto Windows 98 falan mı, kullanıyorsunuz? 🤣

Son düzenleme:
Arkadaşlar Windows 10 kur filan demeyin. PC kötü olduğu için Windows XP kurmam lazım ama kuramadım bir türlü.
Elimde 8 GB flash var Rufus vb denedim CD yeri açılmıyor Windows XP kurmam gerek yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Rufus değil, winsetupfromusb kullanarak ISO'yu yazdırın. (XP için) XP'de Rufus kullanılarak ISO yazdırılırsa EULA gibi hatalar verebilir. Eğer IDE HDD değil de Sata HDD kullanıyorsanız ISOya sata sürücülerini ekleyin.

XP önermiyorum hala tam oturtamadılar bazı sorunlar mevcut. Yükseltmeden önce iki kez düşünün.

Bazı sorunları mevcut derken? Ne tür sorunlar acaba? Şu an XP yüklü bilgisayarımdan yazıyorum.

Ben yakın zamanda XP kurulumu yaptım bazı cihazlara sadece kurmak yetmiyor. İnternete girmek için bununla kök sertifikalarınızı güncelleyeceksiniz.

Evet, internetteki Key oluyor hala, gerçi bu ISO'ya bağlı bir durum. Ayrıca Chrome'un eski sürümünü indireceksiniz.

Windows XP yıllarından kalma program arşivim var eski cihazları tamir etmek için. Office 2007, Visual Studio 2008 vb. ☺️

Artık Abandonware (terk edilmiş yazılım) olduğu için XP ISO dosyasının yanında Key'de veriyorlar.

İnternete girmek için kök sertifikat dediniz de şimdi aklıma şu geldi. Ben Windows 7 kuruyorum genelde düşük sistemlere. Demek istediğim kurulum tamamlandıktan sonra internete girmek istediğim zaman saat çıkıyor ama saat ile bir ilgisi de yok açıkçası. Saat ayarları normal ama internete giremiyorum.

Ben yakın zamanda XP kurulumu yaptım bazı cihazlara sadece kurmak yetmiyor. İnternete girmek için bununla kök sertifikalarınızı güncelleyeceksiniz.

Yani internette herhangi key girersem etkinleşiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı